Giriş Yap
Selahattin Tomar
@Bytomar
"ISLAHAT" isimli e kitabın yazarı. Tanınacak kişi instagram.com/selahattintomar
Yazar
İstanbul
17 Kasım
104 okur puanı
13 Haz 02:35 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
ISLAHAT e kitap okuma rehberi
Tedarik ederken sorun yaşayan lütfen iletişime geçsin. ANDROİD : Play Store>Kitaplar> Islahat>Satın Al+ Play Store>Google Kitaplar>İndir>Kitaplık İOS : Play Store>Gmail oturum aç>Kitaplar>Islahat>Satın al+ Appstore>Google Kitaplar>İndir>Gmail Oturum aç>Kitaplık. D&R: Üye ol/Oturum aç>Islahat>Satın Al + Play Store/ Appstore>Kobo>İndir>Oturum açma seçenekleri>D&R ile bağlan> Kitaplık. İDEFİX: Üye ol/Oturum aç>Islahat>Satın Al + Play Store/ Appstore>Kobo>İndir>Oturum açma seçenekleri>İDEFİX ile bağlan> Kitaplık. play.google.com/store/books/details... dr.com.tr/ekitap/slahat idefix.com/ekitap/slahat
Islahat
Selahattin Tomar
·
Selahattin Tomar tekrar paylaştı.
Önsözden
Oysa insanı diğer canlılardan ayıran en büyük özelliklerden değil mi iletişim? Bizi sosyal yapan yegane özellik. Bazen konuşarak, bazen yazarak, bir işaretle hatta bir bakışla anlaşabiliyor olmamız. Yani anlaşmamız için bu kadar yöntem varken, bizler birbirimizi dinlemeyerek, anlamayarak bütün büyüyü bozuyoruz.
·
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Selahattin Tomar tekrar paylaştı.
Neyse ki işaret diliyle bağıramıyor insan, mecburen biraz sakinleşiyor kendini ifade edebilmek için.
·
Selahattin Tomar tekrar paylaştı.
Kime sorsanız derdini kimseye anlatamıyor veya kimse onu anlamıyor. Hepsi anlatıyor, ama hiç kimse kimseyi anlamıyor. Kendini anlatmadan önce kimseyi anlamak istemeyen insanlar topluluğu. Devasa bir kısırdöngü.
·
Selahattin Tomar tekrar paylaştı.
Herkes aynı şartlarda gelmiyor dünyaya. Bu rastgelelikte yaşam koşullarını adil paylaştırabilme görevi biz insanlara düşmüşken, tarih boyu sınıfta kaldık bu dersten.
·
Selahattin Tomar tekrar paylaştı.
Herkes zaman zaman kendine açacak yeni, temiz bir sayfa ister. Ancak hayat öyle bir hak tanımaz. Daha önce yazdıklarını silmek gerekir. O zaman da ya iz kalır, ya da sayfa yıpranır.
·
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
42
419 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.17