1000Kitap Logosu
Resim
Hakan
TAKİP ET
Hakan
@HKNGLSRN
463 okur puanı
13 Ara 2020 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Her şeyin yolunda gittiği tek yer hayallerdir. Ve dinlediğim en güzel şarkı onun ses tonudur.
Seni sevmenin anlamı, sadece sevmekti
Yazdıklarım hep seninle başlıyor, yazdıklarım hep seninle bitiyor. Kalemimde biten mürekkebin bıraktığı son iz sensin. Merak etme, ilk iz de sensin. Ne çocukluk rüyalarım, ne gençlik hayallerim, ne yaptığım planlar var aklımın labirentlerinde. Sen kocaman bir labirent olmuşsun, hiç bilmediğim koridorlarda aç, susuz dolanıyorum devamlı. Elimi nereye uzatsam sana dokunuyorum, nereye baksam gördüğüm sensin. Her akşam batan sen, her akşam batmayan sen, her sabah doğan sen, her sabah doğmayan sen. Sensizlik kuşatıyor bu zalim şehri ve artık şehirsiz kaldım. İnsanın gönül sarayı yıkıldığında, sokaklarda dolaşacağı bir şehri kalmıyor. İnsanın mihrabı olmayınca, nere döneceğini şaşırıyor.
( 10/09/2011) SOLAĞIMM...
Neredesin. Yazılarımda seni yazdım. Görmediğim kaşlarını tasvir ettim. Gözlerine renkler yerleştirdim. Kulaklarına şekil verdim. Fakat gerçekte bunları hiç ama hiç görmemiştim. Fakat bunlar ne kadar önemli ki . Ruhunun ruhumla temas ettiği yüzeyde seni bir şekile sokmuşum ya da sokmamışım ne kadar önemli ki. youtu.be/ufGraF85sLY
Ben senin ellerinden hiç tutmadım soğuk mu, sıcak mı bilmem gözlerine bakamamam ayrı, insan sevdiğinin gözlerine saatlerce bakamaz utanır, kalbi dayanmaz buna ben öyleyim en azından diğerlerini bilmem... ben senin gözlerine hiç bakamadım yeşil mi, yüreğin gibi mavi mi bilmem çay içerken izledim seni mesela bak bunu rahatlıkla ifade edebilirim çay bardağını eline aldığında aynı yerden içmek istedim biran içimden böyle bir şey geçti ama bunu sana söylemedim, söylemem de ben senin ellerini hiç tutmadım soğuk mu, sıcak mı bilmem ama bir defa gözlerine baktım senden önce yaşamıyormuşum gibi bir his oluştu içime işte o an, o anı yazmamam söylendi bana, yazmadım bir daha yaşasam bir daha baksam bu defa ellerini tutsam inan hiç bırakmam... ben senin ellerinden hiç tutmadım içi soğuk mu, sıcak mı bilmem ama ellerimi sen tutarsan seni hiç bırakmam.
1
2
3
4
...
170
1.700 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.