Giriş Yap
Hasan Ekrem
@HasanEkrem
Üniversite
2426 okur puanı
25 Ara 2018 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Asıl sorun ne biliyor musunuz? Söylediklerinizin benim içimde neye dönüştüğünü, onları nasıl içselleştirdiğimi ne siz bileceksiniz sevgili dostum ne de ben size anlatabileceğim.
·
Bu satırları yazmayı düşünmüyordum ancak aynı duyguyu ve düşünceyi paylaştığım kişilerin varlığı ve "artık neden paylaşım yapmıyorsunuz?" diye soran sevgili kitap dostlarına bir açıklama olması amacıyla yazıyorum. Okuma alışkanlığını 1000kitap vermedi bize ve bizden de alası da değil. Bir iletiyi takipleştiğimiz okurlar da görsün/göreyim diye paylaşıyoruz. Oysa bir gün boyunca gösterim sayısı 20 oluyorsa paylaşım yapıyor olmamın gereği de kalmıyor. Ayrıca takip ettiklerimi akışta göremiyorum onun yerine 1000kitap gözdelerinin iletileri ile anlamsız, kitap ile ilgili olmayan "bu gün sabun yok yıkanamadım" benzeri paylaşımlar dolduruyor akışı. Açıkçası sıkıldım artık. Bunun 1000kitap yöneticilerinin umrunda olmadığını biliyorum. Öyle olsaydı burada etiketleme ile onların bu yazıyı görmelerini isterdim. Oysa daha önce var olan bu özelliği de güncellemeler ile yok ettiler. Özetle sevgili dostlar belirsiz bir süre paylaşım yapmayacağım. Sağlıkla kalın.
·
5 yorumun tümünü gör
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Hasan Ekrem tekrar paylaştı.
manifesto :)
"Etkileşimlerinize göre" diye birşey icat etmiş 1k,tamamen yalan. Benim gönderi gösterimlerim 24 saatte 100 e ulaşmıyor ben 100 ün üstünde beğenisi olanın paylaşımına bayılsam dahi beğenmiyorum. Kıskanıyorum abi. Benim başım kel mi? Neye göre karar verildi benim etkileşimim olduğuna. İnat ettim gerekirse hiç paylaşım yapmam çünkü iyiden iyiye canımı sıkıyor bu sistem. Arkadaşlarımdan da üzülüp vazgeçen var okuduğunu paylaşmak istemeyen. Kimsenin derdi SADECE beğenilmek değil,o tercih. Ama bize sunduğunuz istatistiklere bakınca sebebini merak ediyor insan. Biz zaten kitap okuyoruz farz değil 1k da paylaşmak. Bundan sonra sadece etkileşimim olan kişileri beğenir çıkarım.
·
4 yorumun tümünü gör
bir kitap okudu
480 syf.
·
6 günde okudu
·
Puan vermedi
Hasan Ekrem tekrar paylaştı.
Sevgimi anlamadığın ve ona saygı göstermediğin anda ölebilirim. Karşılık vermediğin anda değil.
·
Hasan Ekrem tekrar paylaştı.
Birey, kendisini dış dünyaya bağlayan göbek bağlarını kesmedikçe özgür değildir . Ancak bu bağlar ona bir güven ve ait olma duygusu da verir .
Sayfa 305 - Remzi Kitabevi 8. Basım
·
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
1113
11,1bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.27.32