1000Kitap Logosu
Merve
TAKİP ET
Merve
@Merveozkan87
İzmir
78 okur puanı
29 Mar 2017 tarihinde katıldı.
101
Kitap
50
İnceleme
2
Alıntı
14
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Merve
Kuyucaklı Yusuf'u inceledi.
222 syf.
Yusuf Aydın Kuyucak doğumludur. Ailesi eşkiyalar tarafından öldürülen Yusuf'u dönemin kaymakamı evlat edilir. Olaydan 4-5 sene sonra Kaymakamın tayini Balıkesire edremite çıkar. Yusuf'un Kendisinden 4-5 yaş küçük üvey kardeşi Muazzez Yusuf'u çok sevmektedir. Muazzezle evlenmek isteyen kötü niyetli Ethem Muazzezi elde etmek için türlü oyunlara başvuruyor. Muazzez'in babasını karambole getirerek borç içine alırlar. Muazzez'in ise kalbi Yusuf'dadır.... vs vs vs Kitap bence Sebahattin Ali'nin en güzel Kitabıdır. Ben kürk mantolu Madonna dan daha fazla sevdim okumanızı tavsiye ederim... Birdee bence Yusuf ismi çok güzel ️
Kuyucaklı Yusuf
8.5/10
· 112bin okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2
Merve
İyi ve Kötü'ü inceledi.
Felsefeye bir yerden başlamak gerektiğine inanıp en baştan başladım :) aslında çoçuk dizisi yinede güzeldi memnun kaldım tavsiye ederim . Eğer felsefeye başlayacaksanız taban noktasıdır bu kitap :)
İyi ve Kötü
9.1/10
· 142 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
4
Merve
Sol Ayağım'ı inceledi.
189 syf.
Gercekden inanılmaz güzeldi . Kişisel gelişim hatta motivasyon kitabım oldu diyebilirim . Kitabı okurken çok ağladım çok beğendim bittincede fazlasıyla üzüldüm . Kitabın özetlemek gerekirse doğuştan beyin felçli olan vucudunu kontrol edemeyen Christy konuşmayı, okumayı , resim yapmayı bunlarlada yetinmeyip bu kitabı yazmayı başarıyor. Tamamen kendisine hayran bırakacak kitap . Kesinlikle tavsiye ederim .
Sol Ayağım
8.6/10
· 53,5bin okunma
Okuyacaklarıma Ekle
7