⠀Noor ⠀ོ⠀ ⠀

⠀Noor ⠀ོ⠀ ⠀
@Noor_Hatip
‎اللهم إني أحاول فأعني instagram.com/nnoor.5 madem dünya fanidir değmiyor alaka i kalbe
Tıbbi görüntüleme
Lisans (mezun)
Erzincan
Irak / Kerkük
2718 okur puanı
Ekim 2018 tarihinde katıldı
Sevgi
Sevgi denilen şey karşılıklı olan bir şey değilmiş. Aşk iki kişinin dansı ama sevgi tek başına yapılabilir. Sevgi öyle bir şeydir ki karşılığı veya herhangi bir çıkarı yoktur. Sevgi dümdüz, tek başınadır ve asildir. Aşk birisini ister, sevgi yalnızlığı.
Reklam

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Sevginin değerini bilin.
Sevgi kaybedilecek ya da tekrar tekrar bulunacak bir şey değildir. Eğer biri gerçekten gözlerinin içine bakarak sana "Seni seviyorum." derse, onu kaybetme. Ancak içinde bir yerlerde bir soru işareti varsa, gerçekten seni seven birini kandırma. Onun gitmesine izin ver. Çünkü eğer o kişi senden ayrılırsa bir kez ölür ama sevgisizliğini gördüğü her an, bin kez ölecek.
Reklam
Ben kin tutan biri hiç olmadım. Bana ne yaptılarsa orada bıraktım ve devam ettim. Devam etmeseydim de yarı yolda mı kalsaydım? Ben kavga ederken "Sana hakkımı helal etmiyorum!" diye bağırsam bile, kendi içimden "Allah'ım helal ediyorum." diyen biriyim.
Kazanmak ya da kaybetmek sorun değildi. Önemli olan yaşamaktı, güzel bir hikâyeydi, okudum bitti.
Ben mutlu olmayı seçiyorum. Ve kim bana ne yaparsa yapsın artık sadece O'na (C.C) havale ediyorum.
Reklam
Bizi neden anlamazlar biliyor musun? Çünkü onlar hiç yalnız kalmadılar. Yalnızlığın o koyu sularının içinde kaybolmayı bırak,iskelenin ucuna kadar yürüyüp denizin içine bile bakmadılar. Çünkü sadece cesareti olanlar boğulmayı göze alır.
Eyyam-ı mübareke pek çabuk gelip geçti. Benim gibi manevî yaralarından mecruh bîçareler, böyle mübarek günlerde, elbette kusurlarının affını ve meşru emellerinin husulünü, Hallak-ı âlem'den temenni ve niyaz etmişlerdir. Cenab-ı Allah mâh-ı gufranın kudsiyeti hürmetine kusurlarımızı aff u mağfiret eylesin, âmin!
Barla Lahikası
Barla Lahikası
خَلَقَ السَّمٰوَاتِ وَالْاَرْضَ بِالْحَقِّ وَصَوَّرَكُمْ فَاَحْسَنَ صُوَرَكُمْۚ وَاِلَيْهِ الْمَص۪يرُ Gökleri ve yeri hak ve hikmete uygun olarak yarattı. Sizi şekillendirdi ve şekillerinizi de güzel yaptı. Dönüş yalnız O'nadır. Teğâbun Suresi 3. Ayet
8,5bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.