Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

Erhan KUTLU

Erhan KUTLU
@Simurg777
İnsan sadece öldüğünde bir kutuya kapanmalı aksi durumda yaşamın egemenliğine giremesiniz, boğulursunuz… Erhan kutlu
Diyarbakır
40 okur puanı
Temmuz 2017 tarihinde katıldı
Şu anda okuduğu kitap
Hayat, başka hayatlarla yaşamını sürdürüyordu. Yiyenler ve yem olanlar vardı. Yasa şöyleydi: YA YERSİN YA DA YEM OLURSUN.
Reklam
Erhan KUTLU

Erhan KUTLU

, bir kitabı okumaya başladı
Beyaz Diş
Beyaz DişJack London
8.5/10 · 76,9bin okunma
Erhan KUTLU tekrar paylaştı.
-İşte, özgür ve yalnızım bu akşam, İçebilirim geberinceye dek; Korkum yok, kimseden çekindiğim yok, Sızıp yere yıkılırmışım, ne gam! Yatacağım tıpkı bir köpek gibi! Çamur yüklü, taş yüklü arabalar, Ağır tekerlekler, azgın vagonlar, Geçip üzerimden ezermiş beni, Ezermiş başımı, ezsin, dert mi ya! Varsın kessin gövdemi orta yerden, Ne Tanrıya eyvallah etmişim ben, Ne Şeytana, ne Musaya, İsaya!

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
184 syf.
7/10 puan verdi
·
3 günde okudu
Şeker Portakalı
Şeker PortakalıJosé Mauro de Vasconcelos
9/10 · 231,3bin okunma
SON İTİRAF Yıllar geçti, sevgili Manuel Valadares. Şimdi kırk sekiz yaşındayım ve zaman zaman, özlemimde, hep bir çocuk olduğum izlenimine kapılıyorum. Birden ortaya çıkıverecekmişsin, bana artist resimleri ve bilyeler getirecekmişsin gibi geliyor. Hayatın sevilecek yanlarını bana sen öğrettin, sevgili Portuga’m. Şimdi bilye ve artist resmi dağıtma sırası bende, çünkü sevgisiz hayatın hiçbir anlamı yok. Ara sıra sevgimle mutluyum, ara sıra da yanılıyorum; bu daha sık oluyor
Reklam
Acı, insanın birlikte ölmesi gereken şeydi. Kollarda, başta en ufak güç bırakmayan, yastıkta kafayı bir yandan öbür yana çevirme cesaretini bile yok eden şeydi.
161 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.