Hacer

Hacer
@dilhun___
Doğa yürüyüşlerini, seyahati, kitap okumayı,ellerini kullanarak bir şeyler tasarlamayı sever. İstanbul'da yaşar Karadeniz'i özler.
Hacer tekrar paylaştı.
8 Mart KUTLU OLAMAZ! Yasalar koruyamadığı için; SİZİN HİÇ ANNENİZ ÖLDÜ MÜ? SİZİN HİÇ KIZINIZ ÖLDÜ MÜ?
Reklam
Hacer tekrar paylaştı.
Ülkü Tamer Okuma Etkinliği
Herkese merhaba, Sitedeki arkadaşlar şöyle bir etkinlik başlattı. (#108590209) Bu etkinlikten ilhamla Ülkü Tamer okuma etkinliği yapmaya karar verdik. Şimdiye kadar yapılmadı diye biliyorum. Daha çok şair sıfatıyla bilinse de edebiyatımıza şiir dışında da birçok eser ile katkı veren, ayrıca çevirdiği kitaplarla
Hacer tekrar paylaştı.
BAHAR’A MERHABA ETKİNLİĞİ
Bahar’la Şiir’le Saz’la geldik 🌿 🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 “Yaşıyor olmak, savaşıyor olmaktan başka bir şey değildir,” der İsmet Özel. Öncesinde ise; “Soğuk saldırır bize, sıcak saldırır. Açlığın, hastalığın, korkunun saldırılarını savuşturma yoluyla yaşarız,” diyerek bu düşünceyi destekliyor. Yaşadıkça, savaşların ortasında kaldıkça, kendimize

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Hacer tekrar paylaştı.
HAYATINIZA, DÜZENİNİZE MEYDAN OKUMAYA VAR MISINIZ?
Beş günde kaç kitap okursunuz? Hayır, bu bir hızlı okuma etkinliği değil. Hayır hayır çok kitap okuma etkinliği de değil. Bu her gün 3 saat kazanırsanız, hayatınızda ne değişir, bunu görme etkinliği. Hepimiz son bir yıldır hayatı başka türlü de yaşayabildiğimizi gördük. Peki, yaşayabildiğimiz kadarını ne kadar etkili ve etkin yaşıyoruz? Uyku
Ne? :)))
Herkes ağlıyor birader, Haydi biz de ağlayalım. İKİNCİ ADAM Kendimi zorluyorum kardeşim, Ama ağlayamıyorum. BİRİNCİ ADAM Ben de öyle. Soğan falan yok mu? Gözlerimize süreydik. İKİNCİ ADAM Hayır yok. Ama ben tükürük sürdüm.
Sayfa 8 - Türkiye İş Bankası Kültür YayınlarıKitabı okuyor
Reklam
Hacer
Bir kitabı okumaya başladı
Boris Godunov
Boris GodunovAleksandr Puşkin
7.9/10 · 762 okunma
64 syf.
8/10 puan verdi
·
Beğendi
·
2 saatte okudu
Satranç Ustası Don Sandalio’nun Romanı
Satranç Ustası Don Sandalio’nun RomanıMiguel de Unamuno
7.7/10 · 479 okunma
Net
Amerikalılar gibi seri üretim eşyalar, fabrika damgalı ürünler tüketen müşteriler olmasaydı, eşyaları seri olarak üreten fabrikalar da bulunmazdı.
Sayfa 59 - Ketebe YayınlarıKitabı okudu
Robinson Cruose yalnızdı, Gustave Flaubert yalnızdı ve insan ahmaklığına katlanamıyordu, bence Don Sandalio da yalniz biri ve ben de bir yalnızım.
Sayfa 41 - Ketebe YayınlarıKitabı okudu
Bunu kendime sorup duruyorum, hayatını sürdürdüğü meslek ne? Ailesi var mı? Birini seviyor mudur? Acı ve hayal kırıklıkları biriktirmiş midir? Ruhunda herhangi bir facia taşıyor mudur?
Sayfa 16 - KetebeKitabı okudu
Reklam
Aptallar, değiş tokuş edecekleri fikirleri bulunmadığında aralarında değiş tokuş edecekleri resimli kartonlar icat etmişlerdir ve bunlar iskambil kağıtlarıdır.
Sayfa 16 - Ketebe YayınlarıKitabı okudu
Hah
Gazete okumak yerine, kendimi okumayanları incelemeye adadığım okuma salonunda bir süre geçirdim. Maalesef gazeteleri hemen bırakmam icap ediyor. Gazeteler, onları yazan adamlardan çok daha aptallar.
Sayfa 15 - Ketebe YayınlarıKitabı okudu
2.580 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.