Dursun Yener

Dursun Yener
@dursunyener
171 syf.
·
Puan vermedi
Yazar bu kitapta kadın ve erkeklerin farklı toplumlar içerisindeki rollerinin zaman içerisindeki gelişiminden bahsetmektedir. Erkeklerin ve kadınların düşünme biçimlerinin anlama ve öğrenme noktasında herkesin kendisine çıkarabileceği dersler bulunan bir çalışma olmuş..
Erkek ve Kadın Olmanın Ötesi
Erkek ve Kadın Olmanın ÖtesiOsho · Ganj Yayınları · 2007501 okunma
Reklam
302 syf.
·
Puan vermedi
Uzun zamandır okumayı istediğim bir kitaptı. Yazar hayata dair pek çok konuda kendi düşüncelerini diler getirmiş. Kimi zaman yazarla hemfikir olurken, kimi zaman da zıt düştüm, ancak yine de okuması keyifli bir eserdi.
Denemeler
DenemelerMontaigne · Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları · 202055,5bin okunma
968 syf.
·
Puan vermedi
Edgar Allen Poe’nun yayınlanmış birçok hikayesi, derli toplu bir şekilde tek kitap halinde okuyucuya sunulmuştur. Bu hikayede yazarın farklı hikayelerinde, kullanılan uslûbu karşılaştırmalı olarak okuyabilme imkanına kavuşmuş oluyoruz..
Bütün Hikayeleri
Bütün HikayeleriEdgar Allan Poe · İthaki Yayınları · 20142,248 okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
144 syf.
·
Puan vermedi
İlk olarak kitabın önsözünde aslında kitabın orijinal isminin farklı olduğunu öğreniyoruz. Tolstoy’un kitapta bahsi geçen insanlarla aralarındaki mektuplaşmalardan oluşuyor kitap. Ve mektupların içeriğinde de Tolstoy’un İslam ve İslam Peygamberi hakkındaki olumlu yorumları bulunuyor..
Hazreti Muhammed
Hazreti MuhammedLev Tolstoy · Çalıkuşu Yayınları · 20224,699 okunma
160 syf.
·
Puan vermedi
Genel olarak erkeklerin psikolojik özelliklerini okumayı umuyordum. Kitabın başlığı da aslında okuyucuya bunu vaat ediyordu. Ancak daha çok kadın erkek ilişkilerinde erkeklerin rolüne yer verildiğini gördüm. Bu açıdan tam olarak umduğumu bulamadım diyebilirim..
Erkek Psikolojisi
Erkek PsikolojisiMustafa Topkara · Karma Kitaplar · 201543 okunma
Reklam
Reklam
203 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.