Anastasya Çınlayan Sedir 1

8,0/10  (1 Oy) · 
7 okunma  · 
1 beğeni  · 
158 gösterim
Sibiryalı işadamı Vladimir Megre, Sibirya'nın tayga ormanlarına doğru ticari bir geziye çıktığında tanıştığı yaşlı bir adam ona "Çınlayan Sedir" ağaçlarıyla ilgili şaşırtıcı bilgiler verdi.
Ama yaşlı adamın torunu olan Anastasya ile tanışmasının hayatının dönüm noktası olacağını nereden bilebilirdi ki.

Şaman Anastasya'dan öğrendikleriyle çok derin bir dönüşüm yaşayan Megre, tüm ticari planlarını bir yana bırakarak Anastasya'ya verdiği sözü tuttu, ondan öğrendiklerini yazmaya başladı.

Bundan sonra olanlarıysa hayal bile edemezdi. Kitap milyonlarca insana büyük heyecan ve ilham verdi. Hiçbir reklam yapılmayan, kulaktan kulağa yayılarak tam bir fenomene dönüştü.

Hayatımızın her boyutunda yaşadığımız ve düşündüğümüz konuları içerdiği için kitabı bir kategoriye koymak mümkün değil. Sağlıklı hamile kalmak ve doğumun öneminden çocuk yetiştirmeye, bireysel ve sosyal sorunların çözümünden bahçıvanlığa, düşüncenin neler yarattığından insan hayatının anlamına, megalitik bilimden insanlığın gizli kalmış şok edici gerçek tarihine, cinsellikten dine yayılan konuları kapsayan bilgiler her birimizin içinde var olan sınırsız potansiyeli keşfetmemizi sağlıyor.

Bu zihin açıcı ve insanı derinden sarsan kitaplar, elinizden bırakamadığınız sürükleyici bir roman gibi keyifle ve kolaylıkla okunuyor, bir belgesel yapıtın geröekliğine sahip ve derin içgörüleri içeriyor.

Bu kitap daha önce okuduğunuz hiçbir kitaba benzemiyor. Okuduktan sonra aynı şeyi siz de başkalrına söyleyeceksiniz...
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2008
 • Sayfa Sayısı:
  213
 • ISBN:
  9789752751088
 • Çeviri:
  Koray Karasulu
 • Yayınevi:
  Kuraldışı Yayınları
 • Kitabın Türü: