Arzuların Esiri Immortals After Dark Serisi 2

7,7/10  (16 Oy) · 
39 okunma  · 
10 beğeni  · 
836 gösterim
Asırların ayırdığı bir kurtadam ile vampir...

Ölüm ile yaşamın sınırlarını zorlayacak kadar kuvvetli bir tutku!

Önüne çıkan engellerle durdurulamayacak, vahşi bir kurtadam...

Vampirlerin elinde yıllar boyunca işkence görmüş olan savaşçı Lachlain MacRieve, binyıldır beklediği eşinin bir vampir olduğunu keşfedince öfkeden deliye döner. Nefreti ve öfkesi kendisini içten içe tüketirken, vampiri ya kabullenecek ya da öldürecektir.

Çılgın bir fantezinin eline düşen, büyüleyici bir vampir...

Hayatı boyunca korunaklı bir evde yaşamış olan Emmaline Troy, ailesiyle ilgili sırları gün yüzüne çıkarmak isterken, güçlü Lykae tarafından esir alınır. Ona karşı duyduğu korku ile karanlık arzular iç içe geçtikçe kafası da karışmaya başlayacaktır.

İkisini de tüketen bir arzu...

Geçmişten gelen bir düşman tekrar ortaya çıktığında, bu korkunç kötülüğün karşısında birleşip arzularını aşkla taçlandırabilecekler midir? Gururlu savaşçı dize gelebilecek midir? Narin ve güzel vampir kendisini savunabilecek midir?

(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2012
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786055289560
 • Orijinal Adı:
  Hunger Like No Other
 • Çeviri:
  Damla Özlüer
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
16 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Amaniiiinnn kendime okuyacak cok guzel bir seri buldum. Hem de icinde ne ararsn var. Kurt adamlar, vampirler, periler :) fanrastik kitaplari cok sewerim. Ve kurt adamlara da hic yok demem :) Kurt adamimiz ismi cok zor onlara layke de deniyor. Kendisi surusunn krali. Sayko bir vampir tarafndan esr alinmis yuz yillar boyunca iskence gormus. Emmaline (bu arada ismi cok hos) bir vampir ve Bizm kurt adamn bin yildr bekledigi eşi. Tabi buna o da şok oluyor. Nefret etse mi sewse mi bilemor ki bende solemicim okuyunuz ve gorunuz. Harika bir kitapti kurt adam on numara 5 yildizdi yani kacmaz ;)

angelsbooks 
11 Eki 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 6/10 puan

Epey övgü alan bir serinin 2. kitabı. İlk kitap Türkçe'ye çevrilmedi. Bende merak ettiğim için hemen okumaya başladım. Fantastik bir dünya var yine. Kurtadamlar, vampirler, periler falan filan. Temelde aşk romanı diyebilirim. Tahmin edilebilir bir gidişatı var ama kurgusu güzeldi. Merak ettiğime değdi. Ana karakterlerden Lachlain'i pek sevmediğimi de söylemem gerek. Devamını takasla tamamladıkça okurum büyük ihtimalle. Bir de seri +18 bilginiz olsun.

PINAR DEĞİRMENCİ 
07 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

Geç kaldığım bir seri daha.
Kurt adamlar vampirler Periler genelde hoşlanmıyorum böyle kitaplardan ama bu kitap nedense çok farklı geldi ve okudukça sevdim. Özellikle aralarında ki o bağlantıyi bağlılığı o nasıl bir bağlılıktir öyle.
Tutkuyu hiç söylemiyorum bile.
Sevdim kesinlikle sevdim gelsin ikinci kitapTeşekkürler arkadaşlar öneren her bir arkadaşıma

Özlem Ekiz 
27 Nis 22:11 · Kitabı okudu · 2 günde · 6/10 puan

Okuduğum ilk paranormal kitaptır Arzuların Esiri. Ama çok beğendiğimi söyleyemem kitabı. Kız karakteri sevsem de erkek karaktere hiç ısınamadım. Kitap beni hikayenin içine sokamadı. Karakterler arasında sürekli cinsel çekim gösterilip duruldu, yan karakterlerin olduğu sahneler kitabı daha da sıkıcılaştırmış. Serinin diğer kitaplarına da göz gezdirdim , diğerleri de bunun gibi olunca bu seriyi okumamaya karar verdim.