Şehvetin Kölesi Immortals After Dark Serisi 4

8,8/10  (13 Oy) · 
34 okunma  · 
10 beğeni  · 
813 gösterim
Nefes kesen öpücüğü aklından çıkmıyordu...
Lykae klanından Bowen MacRieve, eşinin ölümüyle yıkılmıştır. Acımasız savaşçı kalpsizleşmiş ve o günden sonra hayatına kimseyi sokmamıştır... ta ki düşmanı Mariketa, içindeki en karanlık arzuları uyandırana dek. Şeytani güçler kıza karşı birleştiğinde, Bowen onu hayatta tutmak için tüm gücünü kullanacaktır.

Yavaş, ateşli dokunuşları dayanılmazdı...
Geçici bir süreliğine güçlerini kaybeden Mari, ezelî düşmanına güvenmek zorunda kalır. Bowen'ın taşlaşmış kalbini kimsenin yumuşatamayacağı söylenmektedir ama aralarında tutku alevlenmeye başlamıştır. Birlikte olmaları mümkün olmasa da, Bowen'ın Mari'yi bırakmak gibi bir niyeti yokmuş gibi görünmektedir.

Mari ve Bowen dört bir yanlarını saran kötülükten kurtulmayı başarabilecek midir? Mari, bedenini ve ruhunu isteyen Bowen'ı reddedebilecek midir? Yoksa ateşli düşmanı için her şeyi riske mi atacaktır?

"Büyü ve tutkuyu birleştirme işini Muhteşem Cole'a bırakın. Kitaplığınızda yer açın!"
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786053432135
 • Orijinal Adı:
  Wicked Deeds on a Winter's Night
 • Çeviri:
  Aydan Şanlısoy Özbek
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
10 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 8/10 puan

Serinin dördüncü çıkmış olanın üçüncü kitabı da bitti.
Kurt adamları ilk kitapta da sevmiştim ve eşini kaybeden bu sert kurta gerçekten acımıştim ama bu kitapla hersey tersine döndü ve işler tamamen değişti.
Kurt adam ve küçük cadı aşkını sevdim. Yine akıcı anlatımı ve olayları etkileyiciydi. İblisler de katıldı olaylara bakalım dördüncü kitap nasıl olacak soluksuz devam ediyorum:)

Meryem Özalp 
 17 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Waaaw gittikce guzellesen seri yapmislar.. soluksz okudum yine :)
Kahramanimiz kurtadam Bowen. 2.kitapta o kdr cok uzuldum ki boyle esine bagli bir adam anca kurt olabilr dedm. Oyle bi adam yok cunku :) 2 asirdir ölen esini geri dondurmek icin ugrasiyor ama ne yapsa nafile.. Hucum oyunlarinda karsilastigi cadiya ilgi duymaya basliyor. Ona dogru cekiliyor ic guduleri onun esi oldugunu soyluyor ama bir kurda 2 es bahsediliyor mu mechul. Bunn cevabini yazar o kadr guzel kurgulamis ki bayildim. Mariketa(bu arada bu kizlarn ismi ne hos yafs) cadi ama beceriksz bi cadi daha henuz ölumsz olmamis. Yaptigi buyuler hep sakarlikla sonuclanyr kendini kanitlamak icin Hucuma katiliyor ama kaya gibi sert Bowen'a tosluyor :) Artik gerisi sizde bu kitap bu seri kacmaz ;) okuyun, okutun :)

Kitaptan 2 Alıntı

Meryem Özalp 
17 Eyl 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

Mari aniden insanların neden kaybedilmiş bir savaşta mücadele ettiklerini anladı;
"Çünkü bir şeyi yeterince fazla isterseniz, uğrunda mücadele etmekten başka bir şey yapamazsınız.."

Şehvetin Kölesi, Kresley Cole (Sayfa 372)Şehvetin Kölesi, Kresley Cole (Sayfa 372)