Adı:
Aşk Olsun 1
Baskı tarihi:
Ekim 2016
Sayfa sayısı:
512
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059021883
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Müptela Yayınları
Her Kadın Sevdiği Erkek İçin Tek Bir Kokuyu Barındırır; Aşk…


A - O
Bu kitapta, aşkı yaşamaya çalışan üç kadının, koca yürekli üç adamın kalplerine kanat çırpmasının kâh buruk, kâh eğlenceli ama kesinlikle tutkulu hikâyesini bulacaksınız…


Melda - Yankı
Önce kadın sevmişti deli gibi... Gözlerinin önünde ama ellerinden uzak, kendine yasak olan adama tutkundu kadın... Sonra kadını görmüştü adam... Aşkı görmüştü... Bir nefes ayrı kalamadığına, bir ömür ayrı kalacağının korkusuyla yüzleşmişti...


Daphne - Arda
Bir deli oğlan, bir asi kız... İki ayrı yaka, iki ayrı dünya... Tarih bile onların savaşlarıyla doluyken bu iki çılgın yüreğin savaşmaması olur muydu? Adam önce Aşk'a evet demeyi öğrendi... Sonra Aşk'sız yaşamamayı...


Duru - İnanç
Aşk en karmaşık formüllerin bile çaresiz kaldığı şeydi belki de... Genç adam yılmadan savaş vermişti... Genç kadın hazır olmadığı duygularla savaşmıştı... Ama aşk, kaybettiğinizi anladığınız anda en istenilen duygu olurdu...
512 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Nehir Erdem'in kitaplarını beğeniyorum.
Bu kitapta, aşkı yaşamaya çalışan üç kadının, üç adamın kalplerine kanat çırpmasının kah buruk, kah eğlenceli ama kesinlikle tutkulu hikayesini bulacaksınız.
Melda ve Yankı, Daphne(Defne) ve Arda, Duru ve İnanç'ın aşk hikayeleri anlatılıyor.
Kesinlikle güzel hikayeler. Kitap okudukça insana huzur veriyor. Kimi zaman çok eğleniyorsunuz. Kimi zaman da O aşkları yaşamak istiyorsunuz..
İyi okumalar.
512 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Nasıl başlasam, nasıl anlatsam bilmiyorum. @nehirerdemhikayeleri yazar da okunmaz mı diyen fanatik bir okuru olarak bayılıyorum kalemine yaa. Daha önceki kitaplarını okumuş sahip olmuş biri olarak bu kitaptaki karakterler çok tanıdık. Bu da tabi ki uzun zaman görmediğim ve çok sevdiğim dostlarıma kavuşmuş gibi olmama sebep oldu. Yer yer kahkahalar eşliğinde okuduğum diyalogları dönüp tekrar tekrar okudum yeminle. Aşk, aile, dostluklar vefa bu kadar mı güzel anlatılır? Kesinlikle okuyanlar pişman olmazsınız . Kafa dağıtmalık, mutluluğu yanında biraz da hüzün barındıran harika konu akışını çok sevdim. Sıra #askolsun2 de. Hemen başlıyorum. İyi ki kaleminle tanıştık sevgili @nehirerdemhikayeleri
512 syf.
·10/10
Bu kadın ne yazarsa okurum. Çok seviyorum kalemini. Hiç süslü kelimeler yok, neyse o ;) bu kitabi da cok guzeldi. Dier kitaptaki kahrmanlrn cocuklari buyums ve onlarin aska dususlerini cok guzel komik tatli bir sekilde bize yansitilmasini anlatmis :) basrolde adamim yagizin oglu Arda ile evlatlik Yanki vardi. Bu iki delikanli da cok hasindi. Tuttuklarini iyi koparttilar. Babalarina cekmisler. Birde bir suru catlak kuzenlere sahiptiler. Sanirim 2'de de onlarn hikayesi olcak. 4 gozle Lalin catlagini bekliyorm :) Neyse yine guzel mi guzel bir kitap okudum. O yuzden okuyun okutun ;)
512 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Çok güldüm çok sevdimmmm ama çok cok ağladım Melda ve yankı b3ni bitirdiii çok ağlattılar ardayı zaten çok seviyorum ama benim en çok Melda ve yankı nin aşkı içimi sızlatti. ...sıra şimdi diğer 3 kuzende....
512 syf.
·2 günde·Beğendi·6/10
Nehir Erdem'in Aşk Olsun kitabının yorumuyla geldim.
Melda&Yankı
Melda uzun zamandır kuzeni Yankı'yı sevmektedir. Yankı ise gününü gün eden bir çapkındır. Gözünün önünde sevdiğinin başkalarıyla olmasını izleyen Melda'nın yüreğinde kocaman bir yara açılmıştır. Yankı'nın hem Melda'yı fark etmesi hem de kendi duygularını anlaması zaman alır. Fark ettiğinde ise ilk önce ne yapacağını bilemez. O bugüne kadar ailesi için çabalayan bir adamken şimdi ise aşkı için çabalayacaktır. En çok bu ikiliyi okumayı sevdim.🧡 Sevgiyi, aşkı beraber öğrendiler.
Bakalım Yankı, Gözdaşının yarasına merhem olabilecek mi?
Daphne&Arda
Bir adamı sadece fotoğrafını görüp sevebilir misiniz? Evet, bu dediğimi Daphne yaşadı. Sadece bir fotoğrafla aşık oldu. Arda'yla yüz yüze tanıştığında ise geçmişinin korkusu belirdi ve Arda'nın davranışlarını yanlış anlamasıyla tam bir komedi başladı. Arda tam anlamıyla babasının oğlu. Bir yere kitleniyor ve detaylara asla dikkat etmiyor. Bunun cezasını da çekiyor. Arda, Yunan kızına kendini ifade edebilecek mi?
Duru&İnanç
Babasının prensesi olarak büyüyen Duru haliyle şımarık bir kız oluyor. Hiç aşkı yaşamayan, hissetmeyen kızımızın karşısına ona deli gibi aşık İnanç çıktığında ne yapacağını şaşırır. Elindekinin kıymetini kaybedince anlaması gerekiyormuş. Herkese İnanç gibi seven adam lazım.
Eğlenerek, üzülerek ve aşk dolu okuduğum bir kitaptı. Aşkı, dostluğu ve özellikle aile bağını okurken hissettirdi. Aile olmak için kan bağına gerek olmadığını da vurguladı yazar.
Okumak isteyenlere tavsiye ederim.
502 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
.
.
.
Aile olmanın sadece kan bağıyla değil yürek bağıyla da olduğunu Yankı'yı 5 yaşında aldıkları yetimhaneden kendi işinin başına geçirip başarılı bir iş adamı olarak yetiştiren Kemal ve Berna'nın gerçek anne babalığı. ..
.
Arda ve Yankı'nın kardeşliği..
Iş dünyasındaki başarıları ise takdire şayan..
Yurtiçi az geliyor yurtdışına kadar uzanıyor yakışıklı, çapkın, başarılı iş adamlarımızın namı. ..
.
Her şey elimizdeyken değersizleşiyor. Ancak bizden gittiğinde kıymetleniyor. Kaybettiğimizde bize özel olduğunu, bizim için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, Duru misali...
.
Yapımı ve patenti kendine ait olan parfümün tanıtım gecesinde güzel bir sürprizle yapıyor konuşmasını İnanç. .
Parfümün şişesi gibi markası da büyük aşkını belgeliyor..
DUR
512 syf.
Bir Nehir Erdem hayranı olaraktan en sevdiğim kitaplarından biri. Wattpadde Nergiz karakteri ile tanıştığım Nehir Erdem'in bayıla bayıla okuduğum bir kitabı. Inanç ve Duru zaten favori karakterlerim. O ikiliyi ayri seviyorum. Sebebi bende kalsın. Yankı ile Melda, Arda ile Daphne (Arda'nın deyişiyle Defne) Inanc ve Duru sanırım beni güldürürken huzunlendiren aynı zamanda aralarindaki aski hissettigim karakterler oldu.
Herkesin düşüncesi nedir bilemem ama bence gayet güzeldi kitap. Hatta bana gore muhteşemdi... size de tavsiye ederim hem de siddetle.
512 syf.
·7 günde·Puan vermedi
Yankı...
Melda...
Arda...
Defne:)...
Lalinnn...
Lal...
Beliz...
Doğa...
Mehmet...
Ve daha birçoğu...
O kalabalık ve sevimli aile o kadar güzel yansıtılmış ki kitap bir solukta ve kahkahalarla bitiyor. Bence bir kitap sizi hem duygulandırabiliyor hem de güldürebiliyorsa -anlatımı sıkıcı olmadığı sürece - başarılıdır.

Okurken üzerine düşünmediğiniz sizi rahatlatan kitaplardan sadece biri.

Şimdi de gelelim hep en son kısmımda bulunan eleştirime ( özellikle en sonda belirtmemin nedeni eleştiriyi gördükten sonra kitaplara objektif yaklaşamamız ve olumlu yorumları okumaya gerek duymamamız. ):
Kitapta gereğinden fazla argo kelime var . Açıkçası bu beni biraz rahatsız etti.
Kitapla kalın.
512 syf.
·4 günde·Beğendi·9/10
#kitapyorumu
#Aşkolsun 1
#NehirErdem

“Her kadın sevdiği erkek için tek bir kokuyu barındırır; AŞK...”

Aşkla dolu 3 güzel kadının, 3 güzel yürekli asil adamlara olan tutkulu aşk hikayesi

Melda Yankı
Daphne Arda
Duru İnanç

Sıcak bir aile ortamında tatlı atışmalar ve prensesler kadar güzel kızlarımızın kaprisleri, surat asmaları yüzünüzü güldürüyor. Koca yürekli adamların sevdikleri için süt dökmüş kedi misali deli divane aşkları hayranlık bıraktı bende.

Nehir Erdem okurken okuyor gibi değilde yanlarında yaşıyor gibi hissediyorum. Karakterle dertleşip Melda’ya ve Daphne’ye inatları konusunda destek verdiğim de doğrudur.

Akıcı anlatımı ve sürükleyici etkisiyle beğenerek okudum.

Tavsiyemdir.
Kitapla kalın
Yuvayı neden dişi kuş yapar biliyor musun ? Çünkü o incecik çalılarla o yuvayı inşa edecek sabra sadece dişiler sahiptir.
"Gözdaşım."
Gözlerini açmaya korktu. Açarsa rüya bitecekti. Ne bu kokuyu duyabileceği, ne de o sesi işitebilecekti. Fısıldadı.
"Uyanırsam kaçacaksın."
O ses cevap verdi.
"Kaçmayacağım, söz."
Yankı'nın kaşları çatıldı. Nasılsa kavuşacaktı ona. Belki o ses böyle aşkla konuşmayacaktı ama kokuyu duyacaktı. Akşamın alacağının vurduğu yüze odaklanmaya çalıştı. Karşısındayım. Öyleydi değil mi?
Korktu uzamaya. Yine kaybolur diye dokunmaya korktu bu özlem duyduğu yüze. Hafifçe gülümsedi Yankı.
"Dokunursan kaçar mısın?"
Kız buruk gülümsedi.
"Kaçmam." Yankı dayanamadığı bu rüyaların acısını uyanınca çok çekiyordu. Kapadı gözlerini, uyanmak için silkelendi. Eğildi. Ellerini başının iki yanına getirdi. Yüzünü ovaladı. Elleri yüzünde kaldı. Deliriyordu.
Sonra elinin üstünde sıcaklık hissetti ve yine o koku, yine o ses.
"Sana geldim, beni kovacak mısın?"
Bu heykel kendisiydi. Gülümsemesi bile... Renklense, bu killi çamurdan şekil neredeyse hareketlenecek gibiydi. Melda onun heykelini yapmıştı ama asıl şok olduğu...
Kendi heykeline platformdan birleşmiş bir kadın heykeli vardı. Adama dönük duran.... Yüzünde elle tutulur hüzün... Gözünden düşmekte olan yaş damlası... O kadar gerçekti ki Yankı uzanıp damlayı silme arzusu duydu.
Kadın adama acı dolu gözlerle bakıyordu. Umarsızca gülümseyen adama aşık dolu gözlerle bakıyordu. Böyle miydi? Bu muydu? Yankı gözlerini heykellerden alamadı bir süre. Melda kendi hüznünü öyle güzel yansımıştı ki ve Yankı'nın umursamazlığını...

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Aşk Olsun 1
Baskı tarihi:
Ekim 2016
Sayfa sayısı:
512
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059021883
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Müptela Yayınları
Her Kadın Sevdiği Erkek İçin Tek Bir Kokuyu Barındırır; Aşk…


A - O
Bu kitapta, aşkı yaşamaya çalışan üç kadının, koca yürekli üç adamın kalplerine kanat çırpmasının kâh buruk, kâh eğlenceli ama kesinlikle tutkulu hikâyesini bulacaksınız…


Melda - Yankı
Önce kadın sevmişti deli gibi... Gözlerinin önünde ama ellerinden uzak, kendine yasak olan adama tutkundu kadın... Sonra kadını görmüştü adam... Aşkı görmüştü... Bir nefes ayrı kalamadığına, bir ömür ayrı kalacağının korkusuyla yüzleşmişti...


Daphne - Arda
Bir deli oğlan, bir asi kız... İki ayrı yaka, iki ayrı dünya... Tarih bile onların savaşlarıyla doluyken bu iki çılgın yüreğin savaşmaması olur muydu? Adam önce Aşk'a evet demeyi öğrendi... Sonra Aşk'sız yaşamamayı...


Duru - İnanç
Aşk en karmaşık formüllerin bile çaresiz kaldığı şeydi belki de... Genç adam yılmadan savaş vermişti... Genç kadın hazır olmadığı duygularla savaşmıştı... Ama aşk, kaybettiğinizi anladığınız anda en istenilen duygu olurdu...

Kitabı okuyanlar 171 okur

  • Sıla zorlu
  • kuzey yıldızı
  • gözde
  • Yıldız Odabaşı
  • Fobc
  • bulser
  • Çağla
  • Betül Doğançay
  • Burcu Temel
  • Dilan Gunaydin

Yaş gruplarına göre okuyanlar

0-13 Yaş
%2.3
14-17 Yaş
%0
18-24 Yaş
%30.2
25-34 Yaş
%39.5
35-44 Yaş
%23.3
45-54 Yaş
%4.7
55-64 Yaş
%0
65+ Yaş
%0

Cinsiyetlerine göre okuyanlar

Kadın
%98.7
Erkek
%1.3

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%48.3 (29)
9
%10 (6)
8
%20 (12)
7
%8.3 (5)
6
%6.7 (4)
5
%0
4
%1.7 (1)
3
%1.7 (1)
2
%1.7 (1)
1
%1.7 (1)