Aşkın Günahı The Penwich School for Virtuous Girls Serisi 1

7,2/10  (9 Oy) · 
22 okunma  · 
6 beğeni  · 
683 gösterim
Fallon güzelliğini gizleyebilirdi... Peki ya arzularını?

Biri maskelerin ardında yaşıyor...

Fallon O'Rourke gibi bir güzelin iffetini koruyabileceği son yer, Londra'nın en çapkın dükü Dominic Hale'in Mayfair'deki malikânesidir. Ancak genç kız orada güvendedir çünkü bir uşak kılığına girmiştir. Sırrını korumak için elinden geleni yapmasına rağmen günahkâr çapkının yatak odasına girip çıkan kadınlardan biri olmayı dilediğini fark eden Fallon, bu oyunu sürdürebilecek midir?

Diğeri günah işlemek için yaşıyor...

Yakıcı mavi gözlere ve enfes bir gülümsemeye sahip hovarda Dük'ün keyfine düşkünlüğüne imrenenler, onun kısa süreli mutlulukların peşinde koşmasının nedenini sorgulamamaktadır. Oysa Dük'ün kalbi kırıktır ve kendini korumak için ördüğü duvarları sadece bir kadın yıkabilecek, sadece bir kadın onun aşkını kazanabilecektir...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786053431251
 • Orijinal Adı:
  Sins Of A Wicked Duke
 • Çeviri:
  Esra Doyuk
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Maggie 
27 Nis 2017 · Kitabı okudu · 6 günde · 7/10 puan

Her ne kadar bu yazarı okumayı düşünmüyorum desem de ülkem sağ olsun historical kitapları ayda 1-2 tane çıkarıp veya hiç çıkarmadıkları için eh'lik yazarlara dönmek zorunda kaldım.

Ben pek çok erkek için İblis lakabını duydum ve bunun hakkını şu ana kadar 2 kişi verdi benim gözümde. Biri Brenda'nın Gönülçelen kitabındaki Rolfe - hiçbir erkek onun yerini dolduramaz, her zaman zirvede olacak benim gözümde- diğeri de bu kitabımızdaki erkek karakter Dominic'tir.

Adam çapkın kelimesini resmen yaşattı. Bu özelliği ona baya değişiklik katmış. Fallon da az dişli çıkmadı. Dominic'e her yerde kafa tutmasını iyi bildi.

Onun haricinde kitap bildiğim Sophie tarzıydı. İstediğim duygu yoğunluğunu fazla alamadım. Ve de ben karakter konuşmalarının fazla olduğu kitapları severim; konuşma yerine durum anlatma olayını ise 1-2 yazar hariç hoşuma gitmez. Sophie de hoşuma gitmeyenlerden biri. Genelde sıkıyor beni.