Vazgeçmem Senden The Hathaways Serisi 2

8,2/10  (13 Oy) · 
48 okunma  · 
12 beğeni  · 
742 gösterim
New York Times gazetesinin çok satan kitaplar listesinin gözde yazarından göz kamaştıran bir roman daha...

İnkâr edilen bir arzu...
Yasaklanmış, özlem dolu bir aşk...

Yakışıklı bir Çingene olan Kev Merripen uzun süredir güzel ve terbiyeli Winnifred Hathawayyi arzulamaktadır. Fakat gizemli bir kökene sahip olduğundan belirsiz geçmişinin etrafına ışık saçan hassas Wine zarar vermesinden korkar. Bu yüzden onun cazibesine karşı koymaya çalışır ve çok geçmeden genç kız ondan çok ama çok uzağa gitmek zorunda kalır.

Merripen, Win İngiltereye geri döndüğünde her ne olursa olsun aşkı inkâr eden biriymiş gibi görünmeye devam eder. Bu sırada genç kızın karşısına çekici, karşı konulmaz bir talip çıkar. Kev ya şimdi harekete geçecektir ya da asla. Fakat önce kaderine dair tehlikeli bir sırla yüzleşmesi gerekmektedir, aksi takdirde âşık olduğu kadını sonsuza dek kaybedecektir.

"Nefesinizi kesecek."
Romantic Times

(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2012
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9789944825351
 • Orijinal Adı:
  Seduce Me At Sunrise
 • Çeviri:
  Seden Gürel
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Kev onu seviyordu. Öyle yazarların ve şairlerin tanımladığı gibi değil. Ehli bir şekilde değil. Onu dünyadan, cennetten ya da cehennemden çok daha fazla seviyordu. Onsuz geçen her an acı çekiyordu; onunla yaşadığı her an ise huzuru tadıyordu. Onun ellerinin her dokunuşu ruhunda kapanmaz izler bırakıyordu.

Vazgeçmem Senden, Lisa Kleypas (Sayfa 41)Vazgeçmem Senden, Lisa Kleypas (Sayfa 41)

"Cehennemin ateşi bin yıl boyunca yansa yine de sana günün her dakikasında hissettiğimin yanına bile yaklaşamaz. Seni o kadar çok seviyorum ki bundan haz alamıyorum. Sadece işkence çekiyorum. Sana karşı hislerimin milyonda birini bile göstermeye kalkışsam bu seni öldürmeye yetecek. Ve benim kollarımda ölmendense o ruhsuz, soğuk piç kurusunun kolları arasında yaşamanı görmeyi seçmek beni fazlasıyla çileden çıkarıyor."

Vazgeçmem Senden, Lisa Kleypas (Sayfa 188)Vazgeçmem Senden, Lisa Kleypas (Sayfa 188)