Aşkla Gülümse

9,5/10  (2 Oy) · 
2 okunma  · 
3 beğeni  · 
1.557 gösterim
Bu kitapla bir şekilde buluştuysan, seninle benim hayallerim aynı yönde demektir. Hayatta senin ve herkesin daha özgür, sevgi dolu, keyifli, merhametli, paylaşımcı, anlayışlı ve güler yüzlü olmasını istiyorum.

Amacım fiziksel, duygusal, düşünsel ve içsel gelişim için derin bir farkındalık yaratmak. İnsanlardaki gülümsemeyi içten hale getirmek ve çoğaltarak paylaşmak. Evrenle uyum ve bütünleşme yolunu açarak güzel sürprizler getirmesine ilham olmak. Bu esintinin daha yaşanılabilir bir dünya yaratacağına yürekten inanıyorum. Aşkla gülümsemen dileğiyle...

“Sakatlıklarından iş arayışlarına, aşklarından vedalarına uzanan yaşam mücadelesini öylesine içten, felsefi ama bir o kadar da gülerek ve eğlenerek paylaşmış ki... Okumaya başladım ve bırakamadım. Uykum gelmedi, acıkmadım, susamadım. Ta ki kitabı bitirene kadar...

Acı çekenler, hastalar, karamsarlar, eğlenmek isteyenler, öğrenmek isteyenler, umutsuzlar, geleceğe umutla bakmak isteyenler, her şeyim var diyenler, hiç bir şeyim yok diyenler... Bu kitabı okuyun. Hem eğlenecek, hem duygulanacak, hem öğrenecek, sonunda bana hak verecek, Mert Güler'e teşekkür edeceksiniz.”
Prof. Dr. Cihan Aksoy
Mehtap 
22 Eki 2015 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 10/10 puan

Mert Güler'in ilk kitabı olan Aşkla Gülümse'nin ilk yorumunu yazmanın mutluluğunu yaşıyorum. Biyografi ve aynı zamanda kişisel gelişim kitabı olmasına rağmen alışılmış kişisel gelişim kitaplarının aksine "Herşeyi akışına bırak, su akar yatağını bulur, sen yeter ki dile olur, diyen sıradan kişisel gelişim öğütleri almayı bırak" diyecek kadar cesur ve samimi. Kitapta ünlü düşünürlerin sözlerinin, konuya dair hikayelerin paylaşılması ve yazarın sade anlatımı sayesinde bir çırpıda okuyacağınız, dersler çıkaracağınız bir başucu kitabı olmuş.

Yeşim Özden 
16 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Kocaman gülümsemesini yüzüne içtenlikle yerleştirebilmiş Mert Güler'i, düşüncelerini ve yaşadığı keşfi anlamak adına güzel bir kitap, gülümseyerek okumanızı tavsiye ederim.

Kitaptan 1 Alıntı

Mehtap 
 22 Eki 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Ağır ağır giden karıncaya sormuşlar.
- Nereye gidiyorsun?
- Uzaktaki sevdama, demiş karınca.
- Bu ayaklarla zor gidersin, demişler alaycı bir tavırla.
- Olsun, demiş karınca sakinliğini bozmadan ve eklemiş.
- Ona varamasam da sevdamın yolunda ölürüm...

Aşkla Gülümse, Mert Güler (Sayfa 71 - Ganj)Aşkla Gülümse, Mert Güler (Sayfa 71 - Ganj)