Belki Hüzün, Belki De Aşk

8,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
1 beğeni  · 
444 gösterim
Kin, kimilerine göre, sevginin bir parçasıdır. Sevginin, tutkuyla birleşip, kaybetmenin ve hayal kırıklıklarının meydana getirdiği bir boyutudur.

Sevgisinin büyüklüğünden kör olan gözleridir, gerçekleri görmesine engel olan ve yakıcı intikam ateşinin tüm benliğini sarmasına sebep olan. Çok sevdiği babasının öldürülmesidir, Colomba'nın içindeki intikam ateşinin sebebi. Sevgisinin büyüklüğündendir, kaybettiği babasının ardından akıllıca düşünememesi. Sırlı bir ölüme ışık tutması amacıyla yazılan birkaç satıra, intikam duygusudur karabulut gibi üzerine çöken ve onu karanlık satırlara çeviren...

Colomba'nın abisi olan Orso'nun, babasının katillerinden alması gereken bir intikamı vardır. Diğer yanda ise tüm kalbiyle sevdiği aşık olduğu kadın. Peki Orso şimdi ne yapmalıdır. Ya babasının intikamından vazgeçecek ya da sevdiği kadını kalbinden çıkaracaktı.

İki büyük, yakıcı duygu ve çok sevdiği iki kadın, biri intikam almak isteyen kardeşi, diğeri ise bütün içtenliğiyle kalbinin kapılarını ardına kadar açan, aşık ve güzel bir kadın.

Sonuna kadar heyecanla okuyacağınız, sürükleyici ve duygusal bir roman.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2011
 • Sayfa Sayısı:
  224
 • ISBN:
  9786056227585
 • Orijinal Adı:
  Colombo
 • Çeviri:
  Atilla Erleten
 • Yayınevi:
  Arvo Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özge Uzun 
09 Ara 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 8/10 puan

Kitap akıcı, kolay okunan, aynı zamanda da edebi olarak değersiz sayılamayacak kadar yetenekli bir yazar tarafından yazılmış. Kitabın geçtiği tarih günümüzden 1000 yıl önce neredeyse. yine gerçekçilik sağlanmış. Ama benim için kitabı değerli kılan bir kadının kininin nerelere varabileceğini, zeka ile kindarlığı harmanlayan bir kadının başkalarının hayatlarına neler yapabileceğini göstermesiydi. Okunmaya değer olduğunu düşünüyorum ancak bu tarz konulara ilgi duymayanlar için sıkıcı olabilir.