Ben Tanrı'yım

9,4/10  (5 Oy) · 
11 okunma  · 
4 beğeni  · 
1.172 gösterim
Kimin yaşayıp, kimin öleceğine ben karar veririm.Yetkililer çaresizce bir eşkâlin peşine düşmüşlerdir Fakat katil ne bir yüze, ne bir isme, ne geçmişe, ne de geleceğe sahiptir.

"Yılın yayıncılık olayı."
--Financial Times-

"Giorgio Faletti'nin ilk bestseller romanı Ben Tanrı'yım bir başyapıt ve Faletti'nin kendisi de İtalya'nın yaşayan en iyi yazarı."
-Corriere della Sera-

"Faletti olağanüstü bir yazar, yaşayan bir efsane."
-Jeffery Deaver-

"İtalya'nın en iyi yazarı."
-Antonio D'Orrico-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2014
 • Sayfa Sayısı:
  512
 • ISBN:
  9786053432845
 • Orijinal Adı:
  Lo Sono Dio
 • Çeviri:
  Makbule Ezay Akyıldız
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
arzu amaç 
08 Nis 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Kendini Tanrı ilan eden bir seri katilin, kitleleri yok edebilecek tuzakları olduğu fark edildiğinde bir panik yaşanır. Hakkında ipucu olmayan katili bulmak zorlu bir iştir ama olanaksız değildir. Farklı karakterlerin iç dünyalarını okurla paylaşan yazar, savaşların yıprattığı ruhları başarılı bir şekilde anlatmış.

kitaptaki tum karakterlerle ayri ayri empati kurdum.etkileyici, sürükleyici,heyecanli,merak uyandirici,harika bir kitap.iyi ki okumuşum diyeceksiniz.

Kitaptan 2 Alıntı

saadet 
24 Şub 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Tanrı'nın yarattığı ama insanların yönettiği bir dünyada her birinizin başına gelebilecek adil olmayan acı dolu ve uğursuz şeyleri ses çıkarmadan kabul etmeliyiz diye anlaşılmasın yani. Ancak hayatımızdaki mücadelede ihtiyacımız olan destek ve gücün Tanrıya inanmada olduğunu hatırlatıyor bize.Ve bunu istiyor bizden. Zorlamıyor yalnızca bir dost gibi istiyor.

Ben Tanrı'yım, Giorgio Faletti (Sayfa 168)Ben Tanrı'yım, Giorgio Faletti (Sayfa 168)