Çekim Yasası Secret'ın Yaratıcılarından

10,0/10  (1 Oy) · 
13 okunma  · 
2 beğeni  · 
580 gösterim
"Budur. İşte burada. Daha öteye gitmenize gerek yok. Çünkü budur: Yaşamınız ve onu nasıl yaşayacağınız konusunda bilmeniz gereken her şey burada. Hepsi ama hepsi bu kitapta. Şimdi diyorum, elinizde tuttuğunuz şeye bir bakın. Bunu siz yaptınız. Bu kitabı tam buraya, tam olduğu yere, gözlerinizin önüne getirdiniz. Tertemiz, masmavi gökyüzünden açığa çıkardınız. Bu tek başına, bu kitabın işe yaradığının en büyük kanıtıdır. Size, Çekim Yasası`nın gerçek, etkili olduğunu ve gerçek dünyada fiziksel sonuçlar ürettiğini gösteren, en iyi kanıtı şu an ellerinizde tuttuğunuzu söylüyorum."

Neale Donald Walsch ("Tanrı ile Sohbet" serilerinin yazarı) Ocak 2006

Bu kitap sizlere, Çekim Yasası`nın güçlü esaslarını sunuyor. Bu sayfalarda, istenen ve istenmeyen her şeyin, size bu en güçlü Evrensel Yasa; Çekim Yasası ile (Benzer benzeri çeker) nasıl çekildiğini göreceksiniz. Muhtemelen, "Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş", "Üzüm üzüme baka baka kararır" gibi deyişleri duymuşsunuzdur. Her ne kadar Çekim Yasası, daha önce tarihteki bazı büyük düşünürler tarafından zikredilmiş olsa da, hiçbir zaman yazar Esther ve Jerry Hicks`in bu kitabındaki gibi net ve pratik terimlerle açıklanmadı.

Burada, Evren`i yöneten, her yerde ve her şeyde varolan Yasaları ve onların işleyişini, kendiniz için nasıl faydalı hale getirebileceğinizi öğreneceksiniz. Bu kitabı okuyarak edineceğiniz bilgi, günlük yaşamınızdaki tüm tahminlerinizi alıp götürecek. Sonunda, etkileşim kurduğunuz diğer insanların yaşamında ve kendi yaşamınızda olup biten her şeyi anlamaya başlayacaksınız.

Bu kitap, arzu ettiğiniz her şeyi olmanıza, yapmanıza ya daistediğiniz her şeye sahip olmanıza yardımcı olacak!
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2007
 • Sayfa Sayısı:
  236
 • ISBN:
  9789944482189
 • Orijinal Adı:
  The Law Of Attraction
 • Çeviri:
  Merve Duygun
 • Yayınevi:
  D&r Yayınları
 • Kitabın Türü: