Daima Seninle

8,5/10  (6 Oy) · 
10 okunma  · 
4 beğeni  · 
754 gösterim
Sam Border kaçabilmeyi diler. Dengesiz bir baba tarafından büyütülmüştür, hayatını oradan oraya sürüklenerek geçirmiştir. Ama küçük erkek kardeşi Riddle'ı asla yüzüstü bırakmaz.
Riddle Border çok konuşmaz. Onun yerine, bir şeylerin içini çizer ve o şeylerin dışının bir anlam ifade ettiği günü bekler.

Ağabeyine neredeyse tapar. Fakat, gidecek bir yer yoksa bulundukları yeri nasıl terk edeceklerdir ki? Sonra her şey değişir. Çünkü Sam, Emily ile tanışır.

Emily Bell kadere inanır. Kilise korosu için şarkı söyler, her ne kadar sesi çok özel olmasa da. Hiçbir şeyin katıksız tesadüf olmadığına inanır. Ve Sam'i gördüğü ilk anda da şarkı söylemektedir.

Hayatınızdan geçen herkesin sizi değiştirme gücü vardır; bazen küçük, bazen de şimdiye kadar bildiğinizden çok daha büyük şekillerde. Çok güzel yazılmış ve duyguları içe işleyen, insanların birbiriyle bağlantısını ustaca keşfeden, Holly Goldberg Sloan'ın ilk romanı.
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2012
 • Sayfa Sayısı:
  376
 • ISBN:
  9786055175054
 • Orijinal Adı:
  I'll Be There
 • Çeviri:
  Erkin Ünalan
 • Yayınevi:
  Aspendos Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
eylullegelen 
18 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 6 günde · 8/10 puan

Arkadaşımın tavsiyesiyle okuduğum kimi yerinde hüzünlü kimi yerinde sevimli anlar, gizler bulduğum güzel bir kitap oldu benim için Daima Seninle. Küçük Riddle'ın sevgi dolu ürkek yüreği için bile okunması gereken bir kitap kesinlikle tavsiye ederim.

Corpus 
09 Ara 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kitabın kapağında Gayle Forman'ın "Kalp kırıcı, merak uyandıran, hayat dolu, sihirli ama daha önce okuduğum hiçbir şeye de benzemiyor." diye bir yorumu var. İlk defa bir kitap kapağındaki yorumun, kitabı bu denli yansıttığını gördüm. Bu kitapta bir şey var, beni gerçekten çok etkiledi ama tam olarak ne olduğunu söyleyemiyorum.