1000Kitap Logosu
Ebedi
Ebedi
Ebedi

Ebedi

The Wolves of Mercy Falls Serisi 3

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.2
24 Kişi
49
Okunma
12
Beğeni
511
Gösterim
440 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 12 sa. 28 dk.
Adı
Ebedi (The Wolves of Mercy Falls Serisi 3)
Basım
Türkçe · Türkiye · Pegasus Yayıncılık · Mayıs 2016 · Karton kapak · 9786053438649
Orijinal adı
Forever
önce. Tanıştıklarında Sam bir kurt, Grace ise genç bir kızdır. Sam insan olmanın yolunu bulur ve sevgileri mesafeli bir meraktan, ortak hayatın samimiyetine dönüşür. şimdi. Öyküleri aslında bu noktada sonlanmalıydı ancak Grace’in insan bedeninde kalamayacağı ortaya çıkar. Artık bir kurttur. Ve Mercy Falls’un kurtları korkunç bir şekilde avlanma tehlikesiyle karşı karşıyadır. ebedi. Sam, Grace uğruna her şeyi feda etmeye hazırdır. Fakat bir erkeğin saf aşkı, yıkıcı ve saldırgan bir dünyayı değiştirmeye yetecek midir? Geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek çarpışmak üzeredir. Ölüm ya da yaşam, veda veya ebediyet… Her şey bu çarpışmaya bağlı. “Edebi bir uyuşturucu…Pençesinden kurtulamayacaksınız.” Sunday Telegraph “Bu büyüleyici kitabı elinizden bırakmanız mümkün değil. Hem dişli, pençeli paranormal eserlere müthiş bir katkı hem de incelikle kaleme alınmış bir aşk hikâyesi.” VOYA
4 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺31,87
7.2
10 üzerinden
24 Puan · 4 İnceleme
Galathynius
Ebedi'yi inceledi.
440 syf.
·
Puan vermedi
2. kitaptan sonra daha iyiydi. Grace dışındaki karakterleri sevemedim yine. Olayların işleyişi bana biraz gereksiz geliyor. Bir şeyler yapmayı reddediyorlar hep sanki. Özellikle Sam. Ortalamaydı. Okudum ama çok severek değil doğrusu.
Ebedi
7.2/10
· 49 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
Şeyda Uçkun
Ebedi'yi inceledi.
440 syf.
·
8 günde
·
Puan vermedi
Merhaba sevgili kitap okuyucuları; Serinin 3.kitabını bitirmiş bulunmaktayım. Severek okuduğum ve zevk aldığım bir kitap oldu. Serinin son kitabı kaldı ama hemen okumak istemiyorum. Hemen bitsin istemediğim için sırf . Seri kitaplar her zaman benim ilk tercihim olmuştur. Ayrı bir sempatim var serilere karşı. Kurtadam serisi ilk defa okudum. Yani aslında tamammen kurtlar üzerine kurulu bir seriyi ilk defa okudum. Beğendim fantastik kitap okumayı sevenlere tavsiye edeceğim bir seri. Şimdiden herkese keyifli okumalar .
Ebedi
7.2/10
· 49 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Gül yalçın
Ebedi'yi inceledi.
440 syf.
·
Puan vermedi
Uzun süredir okuduğum en hoş fantastiklerden bi seriyle yine karşınızdayım.. Her ne kadar bilindik bi hikaye olsa da olmayacak olandan, imkansızın mümkünlüğünden ve başkasının hayallerinin baş köşe seyircisi olmaktan çok keyif aldım.. Bu kitapta da kurtlar,şekil değiştiren insanlar,aşk,inanç ve tabii ki ölüm var ama herşeye rağmen birbirine tutunup ayakta kalmaya çalışan ve sevmeye inanmış pırıl pırıl gençler var.. Gerçek hayatta sevgisizlikle yürürken bir kurt tarafından ısıtılarak zaman içinde kurda dönüşen insanların hikayesinin anlatıldığı seri anlatım olarak aşırı akıcı ve samimi..okurken sürekli ormanla gerçek dünya arasında gidip geliyor olmak sizin ruhunuzda da çok tatlı bir koşuşturma yaratıyor.. İlk üç kitapta olaylar iki üç karakter etrafında dönse de son kitapta tek bir karakterin ağzından anlatılarak hikaye devam etmiş..yazarın anlatım şeklini ve olayları karşılıklı anlatımla desteklemesini sevdim..detay var ama sıkıcı değil,olay akışı var ama karmaşık değil..birazcık heyecan lazim diyenlere tavsiye edebileceğim hoş bir seriydi,herkese tavsiye edebilirim..keyifli okumalar..
Ebedi
7.2/10
· 49 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3