Gizemli Adam Dream Man Serisi 2

7,9/10  (26 Oy) · 
63 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.494 gösterim
Sadece geceleri yatağında beliren bir adamla ne yaparsın?

Gwendolyn Kidd hayallerinin erkeğiyle tanışmıştı. Gece adamı evine götürdü. Ve sabah tek başına uyandı. Ve bu defalarca tekrar etti. Gecenin karanlığında adam geliyor, Gwendolyn'i mutlu ediyor ve ortadan kayboluyordu. Adını bile bilmiyordu adamın. Gwendolyn bir gün çılgın kardeşinin zor durumda olduğunu öğrendi, onu kurtarmak için bir motorcu çetesinin içine daldı. Ve çok fena bir belaya bulaştı. Şimdi korunmaya muhtaçtı, herkes peşindeydi, polisler bile. Onu sadece bir kişi kurtarabilirdi: Gizemli Adam gün ışığında da Beliriverdi.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2014
 • Sayfa Sayısı:
  508
 • ISBN:
  9786050921977
 • Orijinal Adı:
  Mystery Man
 • Çeviri:
  Belgin Selen Haktanır
 • Yayınevi:
  Dex Yayınevi
 • Kitabın Türü:

Hani cazibesini farkında olmayan insanlar daha cazibeli gelir ya o aura çeker esasen. Kızımız o tarzda ama kitabın sonuna kadar yok komandolar yok motorcular bunlar yetmedi yakışıklı dedektif peşinden koştu esas kızın. İnanılmaz derecede itici geldi bu durum bana veriliş şeklinden ötürü sanırım ve Gwen karakter olarak silik geldi bana. Hadi yani bir buçuk yıl boyunca kim evine adını bile bilmediği (yanlış isim veriyor adamımız ), ne olduğu belirsiz birisini canı ne zaman isterse geceleri evine alabilir ki? Kitap zaten buram buram testosteron ve sidik yarışından uzadıkça uzadı. Gwen'in başıma gelmeyen kalmadı. Keyifli okumalar...

Kardelen Özmaden 
17 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Gwen kesinlikle her kadının hayran kalabileceği bir cazibeye sahip. Aslında kitabın size getirileri yok denecek kadar az ve belki bazıları için hiç yok. Ama bu 'Gizemli Adam'a hayran kalmanıza asla engel değil. Çok cezbedici bir gizeme sahip olan o adam sizi her türlü kendine çekip, kendini mutlaka size düşündürüyor. Sonu çok tatlı olan bu kitap hobi olarak okunabilecekler arasında.

angelsbooks 
21 Mar 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Nihayet bitirdim kitabı. Çok iyi, hareketli başlamıştı. Fakat nasıl bir şey olduysa duraksaya duraksaya okudum. 1 ay sürdü bitirmem. Hikaye iyi güzel hoş ama o kadar çok 'hımm' ve 'Eyvah!' geçiyor ki iyice göz devirmeye başladım okudukça. Biraz fazla uzatılmış gibi geldi aynı zamanda. Bu kitap, serisinin ilk kitabı. İnanın devamı için hiiiiç sabırsızlanmıyorum.

nazan köse 
15 Ara 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kitabın çevirisi bile sürükleyici kesinlikle aslını okumak isterdim

Kitaptan 1 Alıntı

Nurşen Demirbaş 
04 Şub 02:52 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Hawk "Bebeğim," deyince, yine ona baktım. "Daha önce söylediklerine gelince..."
Hayır. Bunu konuşmayacaktık. Daha önceden söylediklerimi konuşmaktansa, kor gibi yanan kömürlerin üstünde yürür, sonra da içinde fokur fokur lavlar kaynayan bir yanardağın içine atlayabilirdim.
Bu yüzden, başımı çevirip ondan hemen uzaklaşmak istedim ama benden daha hızlı davranıp bana biraz daha yaklaştı ve beni arabaya sıkıca yasladı.
Yine çenemi tutarak, beni ona bakmaya zorladı.
"Bebeğim," dedi yine ben bakışlarımı arabasına çevirirken.
Söylediklerimi konuşmaktan başka çarem kalmamıştı.
"Bir öykü uydurdum," dedim kulağına. "Meredith bir romantiktir. Ona ilişkimizin nasıl olduğunu anlatamam. Ne babam yanımızdayken, ne de özel olarak, asla anlatamam."
"Bebeğim."
"Çok da önemli değil, daha doğrusu artık değil. Sen ortadan kaybolduğunda önemli olacak. Meredith üzülecek ama bununla başa çıkabilirim."
"Tatlı Bezelyem, bana bak."dedi alçak sesle.
Gözlerinin içine baktım.
"O gece özellikle o masaya oturmak istedim."dedi.
Ne demek istediğini fark edince nefesimi tuttum. Sonra güçlükle "Ne?" dedim.
"Sen beni görmeden önce, ben seni gördüm, Gwen."
Dilim tutulmuş halde ona baktım.
"Sokakta yürürken, içeride olduğunu gördüm. Arkadaşınla birlikte oturuyor gülüyordun."
Aman Tanrım.
Başını bana biraz daha yaklaştırdı. Nefesimi tutarak, gözlerinin beni delip geçtiğini hissederek onu izledim.
"Hâlâ da görüyorum," diye fısıldadı.
Aman Tanrım!

Gizemli Adam, Kristen Ashley (Sayfa 122 - DEXplus)Gizemli Adam, Kristen Ashley (Sayfa 122 - DEXplus)