1000Kitap Logosu
Resim
7.7
10 üzerinden
165 Puan · 16 İnceleme
272 syf.
·
2 günde
·
Puan vermedi
Ahmet Günbay yıldız üslubuyla akıcılığıyla konu seçimiyle herzaman bir adım önde olan bir yazar .lise yıllarımın vazgeçilmez yazarı fakat şimdi okuduğum da aynı tadı alamadım dönem dönem degişen fikirlerimizden olsa gerek.Bir genç kızın yaptığı hataların ailesine ve kendisine nekadar zarar verdiği konusu.Olay örgüsü şahane dizayn edilmiş ama konu sıradan.
Okuyacaklarıma Ekle
272 syf.
·
Puan vermedi
Sevginin en temiz halini anlatan, Sevgiye susamış iki yüreğin hüzün dolu hikayesi.. Hayaller kurarken, hayalleri kursaklarında kalan birbirini çok seven iki yürek.. Peki ya bir gün tekrar karşı karşıya kalsalar her şey eskisi gibi olurmuydu? Yaşanan acılar, unutulur muydu? Her şey sil baştan yeniden yaşanabilirmiydi? Sevgiye aç kalmış Hasret ve Yasini neler bekliyordu? Ve bu kitapta kimdi günahın rengine boyanan? Hasret mi? Suat mı? Yasin mi? Armağan mı? Yoksa nüfusçu Dursun? Tabiki cevabı kitapta saklı Bir solukta sıkılmadan okuyacagınız ve içerisimden güzel mesajlar alacagınız güzel bir kitap. Kitap kokulu günlerimiz hiç eksilmesin..
Okuyacaklarıma Ekle
272 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Kitabı nefesim bitene kadar okudum. O kadar naif bir tutumu var ki yazarın... Hani sonbaharı yaprakları düşmesine üzülen bir yazar... Kitabı 2 günde bitirdim muazzam bir lezzet bıraktı kitap
Okuyacaklarıma Ekle
1
2
16 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.