Hala Ciddiyim

7,0/10  (44 Oy) · 
317 okunma  · 
35 beğeni  · 
1.599 gösterim
Ne oldu?
Aldınız birinci kitabı, pişman oldunuz mu? Eğlenmediniz mi? Benimle konuşurken gözümün içine bakın!
"Gayet Ciddiyim" adlı birinci eserim yüzünden mutsuz olan var mı? Asla! Başta korsan yayıncılar olmak üzere, herkes çok memnun!
E o zaman?
Alın size ikincisi.
Yok "İşi ticarete döktü", efendim, "Birşey tutulunca cılkını çıkarıyorlar", "Ayıp, ayıp" falan, bu laflar, birgün yalan olacak.
Geriye sadece güldüklerimiz kalacak.
Bana inanın. Hâlâ ciddiyim!
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2004
 • Sayfa Sayısı:
  222
 • ISBN:
  9753315880
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Seda Köktürk 
15 Haz 2015 · Kitabı okudu · Beğendi

Gündelik hayata mizahı bakış açısı beni gerçekten güldürüyor. Bu kitabı Hala Cidiyim Gayet Ciddiyim in devamı niteliğinde,ilki kadar olmasa da Gayet Ciddi mizahi bir kitap. Türkiye'nin onun gibi eğlenceli, karakterli,öz güvenli, başarılı bayan mizahçılara çok ihtiyacı var. ne kadar büyük bi kesim tarafından özellikle dizileri cık cık lansa da beni Gülse Birsel i çok beğeniyorum. Bu kitabını nı da en az ilki kadar başarılı buldum.

F.İ. 
14 Ara 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

GAG dan itibaren takip ederdim Gulse Birsel i. Bir kadının da komik olabileceğini kanıtlayan kadın. Kitapları da kendi kadar eğlenceli. Trajik olayları bile mizaha çevirmeyi iyi biliyor. Bu ilk kitabının ardından diğer kitaplari da cok keyifli bir okuma sunuyor.

Hatice Kpınar 
30 Mar 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Senaryo yazarlığı yapmış çok beğendiğim bir yazar.Kitapta eğlenceli metinler yer alıyor.Mizah denince akla gelen ismlerden biri.Bütün kitapları gerçekten tebessüm uyandırıyor bende.

Serdar Poirot 
11 Oca 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Serinin devam kitabı. Yazar, daha önce yazdığı köşe yazıları ve G.A.G. Programı için hazırladığı metinleri birleştirerek okuyucuları ile gözlemlerini ve tespitlerini paylaşmış. Oldukça eğlenceli bir kitap. Keyifle okunan kitaplardan biri. Bazı tespitleri cidden çok güzel.