Hale Halo Serisi 1

7,4/10  (17 Oy) · 
51 okunma  · 
17 beğeni  · 
655 gösterim
Uluslararası fenomen Hale serisinin 1. kitabı

Aşk, kötülüğe karşı koyabilecek kadar güçlü müdür?

Görev için bir melek dünyaya gönderildi. Ama âşık olmak, planın bir parçası değildi.

Üç melek savaşçı Gabriel, şifacı Ivy, en genç ve en insani olan Bethany kötülüğün etkisi altına girmeye başlayan bir dünyaya iyilik getirmek için Cennet'ten gönderilmiştir. Tüm insan ilişkilerinden kaçınırken, parlak ışıltılarını, insanüstü güçlerini ve en önemlisi de kanatlarını gizlemek için ellerinden geleni yaparlar.

Ardından Bethany Xavier Woods'la tanışır ve ikisi de aralarındaki çekime karşı koyamaz. Gabriel ve Ivy buna müdahale etmek için ellerinden geleni yaparlar ama görünüşe göre Bethany ve Xavier arasındaki bağ oldukça kuvvetlidir.

Meleklerin görevleri acildir ve karanlık güçlerin tehdidi altındadırlar. Aşk, Bethany'yi kurtaracak mı, yoksa mahvına mı sebep olacaktır?..

"Hale kesinlikle harika! Bu kitaba sırılsıklam âşık oldum! Bu hikâyenin hiç bitmemesini istiyorsunuz. Adornetto'nun taze bir yeteneği var ve serinin bir sonraki kitabını sabırsızlıkla bekliyorum!"
-Moonlight Book-

"Hale bağımlılık yapıcı, tutkulu ve heyecanla örülmüş. Alexandra Adornetto'nun Hale serisiyle epik bir üçleme yaratacağından eminim."
-Book Crazy-

"Hale'yi okurken kendimi hikâyeye kaptırdım. Olayın geçtiği yer ve zaman güzel kurgulanmış, ayrıca karakterler kalbimi çabucak esir aldı."
-YA Book Addict-

"İçinde yaşamak isteyeceğiniz hikâyelerden biri hissettiklerini hissedin hepsini. Bu gerçekten güzel yazılmış bir roman."
-The Ninja Libraria-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2011
 • Sayfa Sayısı:
  480
 • ISBN:
  9786054456239
 • Orijinal Adı:
  Halo
 • Çeviri:
  Esra Kılıççı
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Berrak ERDOĞAN 
20 May 2015 · Kitabı yarım bıraktı · Beğendi · 6/10 puan

Kitap aslında heyecanlı ama akışı çok yavaş belki de serinin ilk kitabı olduğu için bana o hissi uyandırmıştır. Umarım yarım bırakmak zorunda kalmam :)

İrem Su 
 18 Nis 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

En başlarda çok da güzel gelmese de gittikçe güzelleşen anlatımları ve ilginçleşen olay akışıyla "HALE" sevdiğim serilerden biri olmaya hak kazandı :)