İlluminati Entrika Çemberi

7,0/10  (5 Oy) · 
24 okunma  · 
5 beğeni  · 
830 gösterim
Süper zenginlerin idare ettiği bir Dünya Komplosu var mı? Bu zenginlerin oluşturduğu kuvvet sahibi grup, gizemli ''İluminati'' oluşumunun adamları mı?

Dünyayı hakimiyet altına alma iddiasındaki bu gücün, ülkemizi, evlerimizi, ve hatta hayatımızı tehlikeye atacak gizli gündemleri var mı? Küresel bir ''entrika çemberi'' içindeyiz de haberimiz mi yok?!.

Bankacı, sanayici ve medya patronlarından oluşan ve tüm dünyanın servetini ve yönetimini ele geçirmeyi amaçlayan bu gizemli oluşumun peşine düşen Texe Marrs, sekiz yıllık bir araştırmadan sonra bu ''gizli öğreti''nin sır perdesini araladı.
''Ordo ab chao / kaostan kaynaklanan düzen'' planı çerçevesinde, dünya üzerinde sahnelenen büyük oyunun farkına varmak ve senaryoyu kimlerin hazırladığını bilmek istiyorsanız elinizdeki kitap bu amaçla yazıldı.
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  300
 • ISBN:
  9799753626353
 • Çeviri:
  Ali Çimen
 • Yayınevi:
  Timaş Yayınları
 • Kitabın Türü:
Oğuz Aktürk 
17 Şub 23:50 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Illuminati ve dünyaya yön veren zengin liderler yadsınamaz bir gerçek. Bunlar hakkında genel bir bilgi edinmek istiyorsanız ve kimlerin bu sistem içerisinde nasıl bulunduklarını öğrenmek istiyorsanız edinmeniz gereken bir kitap. Mistiklik ve komplolar içinde dolanan bir edebiyat.

kevser bayındır 
15 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Gördüğün on boynuz ,henüz egemenlik sürmemiş on kraldır.
Ama bunlar ,canavarla birlikte bir saat egemenlik sürmek üzere yetki alacaktır.
Düşünce birliği içinde olan bu krallar güçlerini ve yetkilerini canavara verecek.
DEĞİŞİK BİR KİTAP İLK KEZ OKUDUĞUM BİR KİTABA ANLAM VEREMİYORUM.

İllimunati hakkında son yıllarda çok şey yazıldı, çizildi. Texe Marrs bunların kaba özeti olarak nitelenebilecek bir toparlama yapıyor bu kitapta. Daha derinlikli bir araştırma olabilirdi. Bana göre biraz yüzeysel kalmış.