Kayıp

7,3/10  (11 Oy) · 
29 okunma  · 
4 beğeni  · 
841 gösterim
Zengin iş adamı bir kaza sonucu öldüğünde ailesine yalnızca büyük bir miras bırakmaz, içinde korkunç olayların yazılı olduğu bir de defter bırakır. Defterde yazılanlar ailenin üzerine kabus gibi çökecektir. Yazılanların gerçek olma ihtimali ürkütücüdür.

Bu saygın iş adamının kapkara bir geçmişi mi vardır?

Her daim sevilmiş bu aile babası cani ruhlu bir katil midir? İçine düştükleri kördüğümden aileyi çekip çıkaracak olan kişi, dehşetengiz bir fırtınanın içine sürüklendiğinin farkına varmadan düğümleri bir bir çözer. Ama onun da bir zayıflığı vardır, aşıktır.

Her aşık gibi onun da gözleri kördür.

Kahramanın karşılaştığı gerçeklerle siz de karşılaşacaksınız...

Hazır mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2013
 • Sayfa Sayısı:
  272
 • ISBN:
  9786055358372
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Berfin Mete 
14 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

İyi bir polisiye romanı. Akıcı, sürükleyici, merak uyandırıcı, müthiş kurgu. Okurken herkesten şüphe ediyorsunuz ve bir tahmin de bulunuyorsunuz ama sonunda yanılıyorsunuz beklemediğiniz bir şey oluyor ve sonra bir acaba daha geliyor.

Merve Gülerim 
18 Ağu 21:27 · Kitabı okudu · 16 günde · Beğendi · 6/10 puan

sürükleyici bir kitaptı .Zaten polisiye severim ve osman aysunun usslubunu da beğendiğim için bu kitanı beğenmek de zor olmadı.Okuyacaklara tavsiye ederim

Ülker 
13 Eyl 22:30 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Polisiye romanlarında pek Türk yazar tercih etmem ama Osman Aysu gizemi, heyecanı kitap sonuna kadar başarılı bir şekilde getirmiş ️çok beğendim..