Kartopu

7,7/10  (10 Oy) · 
49 okunma  · 
7 beğeni  · 
869 gösterim
Kenan'ın nefret dolu gözleri birden keyifle ışıldadı. "Sonunda seni yakaladım, iblis," diye homurdandı. "Sonun geldi artık."

"Neslihan fazla düşünmedi. Şayet aşağıya çakılırlarsa sımsıkı sarıldı. Genç kadın bu sıcak temasla yaşam arzusunu bir kere içinde hissetti. Ölmemesi gerektiğini, mutluluğa tam kavuşacağı sırada böyle bir imkânsızlığı aşmasının şart olduğuna inandı. Ayrıca Feridun onu sıkışıp kaldıkları labirentten çekip çıkaracak kadar da güçlüydü."

Genç bilim adamı Feridun Yalaz, çok önemli bir buluş yapmış, tüm dengeleri alt üst edecek bir projeye imza atmıştı. Ancak ABD'de başladığı bilimsel çalışmalarını tamamlayamadan ülkeyi terk etmek zorunda kaldı. Önce Londra'ya oradan da Moskova'ya kaçan Feridun'un peşindeki mafyayla ne işi olabilirdi ki? Türk polisiyesinin usta kalemi Osman Aysu'dan aşk, intikam, tutku ve gerilim dolu, nefes nefese okuyacağınız bir roman...
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  372
 • ISBN:
  6051061665
 • Yayınevi:
  Alfa Yayınları
 • Kitabın Türü:
Mazlum ÇELIK 
11 Şub 2017 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Tek oturuşta bitirdiğimi hatırlıyorum. Çok sürükleyici ve başarılı olduğunu söylemeden edemicem. Okuyun pişman olmiyacaginizin garantisini veririm.