Mafya'nın Hizmetçisi

6,3/10  (19 Oy) · 
36 okunma  · 
21 beğeni  · 
1.555 gösterim
Wattpad'de 14 Milyon okunma alan ELİF DİRİL'den MAFYA'NIN HİZMETÇİSİ
Bir adam, geçmişi kan ve intikam dolu.
Bir kadın, mutlu olmayı isteyecek kadar iyi niyetli.

Bir aşk, sert ve tutkulu.
Bir hata insana neler yaptırır? Ya da yanlış tercih nelerle sonuçlanır?
Çalışmaya gittiğiniz evin mafya liderinin evi olduğunu bilseydiniz oraya gider miydiniz?
"Eflin cennete açılan kapıydı ya hani, benim Eflin'im kapılarımı cennete açıp beni dünyanın en mutlu adamı mı yapacaktı? Yoksa, güzel ve tehlikeli bir varlık gibi ben daha farkına bile varmadan beni cehennemin en karanlık kuyularına zincirleyip her an azap çekmeme mi neden olacaktı? Kimdi bu sırlarla dolu melek?
Beni aşkıyla ödüllendirecek miydi?
Yoksa vazgeçilmez olduğunda vazgeçmemi mi isteyecekti?
Peki, ben ondan vazgeçebilecek kadar güçlü olabilecek miydim?
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2015
 • Sayfa Sayısı:
  584
 • ISBN:
  9786059724159
 • Yayınevi:
  Postiga Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yılmaz AVŞAR 
12 Kas 2017 · Kitabı yarım bıraktı · 1/10 puan

Kitap yazım yanlışı klavuzu gibi! Kanser olmak için bir kitap okumak istiyorsanız; doğru yerdesiniz. Anlam derinliği olmayan, cümleler arası bağlantıyı mercek ile arayacağınız bir kitap. Noktalama işaretleri hak getire!

ROMANTİK AŞK 
16 Şub 14:03 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Eflin ile Araf'ın hikayesi anlatılıyor.
Kitap Eflin isimli bir kızın, gizemli geçmişini saklayarak, saklanabilmek için Araf isimli oldukça güçlü ve tehlikeli bir mafyanın yanına hizmetçi daha doğrusu evdeki iki küçük çocuğun dadısı olarak işe girmesi ile başlıyor.
Eflin, özel bir üniversite de mimarlık bölümünü kazanmış 18 yaşında, zeki, çok güzel, çekici ve geveze bir kız. Ailesi ile ilgili bazı sorunlardan dolayı kuzenin yardımı ile sahte bir kimlikle evden kaçar ve iş bulmaya çalışır. Gazete de gördüğü ilanda ki hizmetçi işine başvurmaya karar verir. Ama kuzeni Ona bir şaka yapmak ister cvsini kuzeni hazırladığı için Eflin'in duyduğunu ama konuşamadığını hatta doktor raporları olan bir cv hazırlar. Eflin cv işinden anlamadığı için düzeltemez ve konuşmadan çalışamaya karar verir. İş başvurusu için gittiği ev çok büyük ve korumalarla dolu bir evdir. Patronun birazdan geleceğini Ona söyleyip patronun odasında beklemesini söyler. Araf da odasına girdiğinde Eflin'i görünce Onun bir ajan ya da suikastçi olduğunu düşünüp tam işkenceye başlarken koruma gelir ve Eflin'in iş başvurusu için geldiğini ve konuşamadığını söyler. Araf bunu yaptığı için pişman olur. Ve kızı işe alır. Hatta kızın konuşamaması işine gelir.
Araf, yakışıklı, zeki bir mafya patronudur.
Eflin Araf'ın yeğenleriyle tanışıp kaynaşır ve güzel anlaşmaları ev halkında ki herkesi sevindirir. Eflin 2 aylık bir sözleşme imzalar. İçinden de inşallah konuşmadan 2 ay dayanabilirim diye geçirir. Yeğenleri Eflin'in konuşamamasına çok üzüldükleri için dayılarına yalvarırlar Onu doktora götürmesi için . Araf da Eflin'i doktora götürür ve gerçekler ortaya çıkar. Çok sinirlense de Araf kızı işten kovmaz. Tam bir buçuk ay sonra araların da yakınlaşma olur ama bir kavgadan sonra Eflin işi bırakıp gider. O işi bıraktıktan sonra Araf Onun gerçek kimliğini öğrenir. Ve ayrılıklarından 2 ay sonra karşısına çıkar. Sen benimsin der. Ve nişanlanırlar. Ama Araf bir türlü Eflin'in Onu çok sevdiğinden emin değildir ve Eflin'e kuzeni yardımıyla bir oyun oynar. Eflin'i kuzeni kaçırır ve Ona tokatlar atıp Araf'ı bırakıp Onu sevmesini istediğini söyler. Ama Eflin ölüm pahasına bile geri adım atmaz. Sonra Onu baygın sanan Araf ve yeğeninin konuşmaları duyar ve O da bir oyun oynar. Araf'tan vazgeçtiğini söyler onu kaçırana sonra Araf piyasaya çıkar ve Eflin seni çok sevdiğim halde bana ve sevgime inanmayan , güvenmeyen adamla yapamam deyip nişanı atıp Amerika'ya bir okula transfer olur. Ayrılıklarından 15 gün sonra Araf Amerika'ya gelir ve Eflin'den özür diler, kapısında yatar, resmen sürünür ama Eflin inatlık yapınca Onu kaçırır sonra araları tatlıya bağlanır ve barışırlar. Bir saldırı sonrası Araf ve Eflin vurulur Araf'ın ki biraz daha ağırdır hastane çıkışında Araf bir türlü hemen evlenmeye Eflin'i ikna edemediği için hastaneden taburcu olmak için imzalarımız gerekli deyip gizlice evlenirler. Eflin bunu okulda ki dekanlıktan öğrenir ve şok olur.
İşte hikayeleri böyle devam ediyor. Silahlar, kıskançlıklarla sürüp gidiyor kitap....
İyi okumalar...

Cansu Bulut 
07 Kas 2017 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Çok kötü.Bunun(kitap demek istemiyorum)basılması için kesilen ağaçlara acıyorum.Genç kız edebiyatı bu değil olamaz.Şiddeti bu kadar normalleştiren bu şeyi genç kızların okuduğunu düşünmek bile istemiyorum.

Fatma nur güngör 
25 Tem 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitabı ben ilk wattpadde yayınlanmaya başladığında okunmaya başlamıştım öylesine denk gelmişti okunmaya başladim çok güzel bi kurgusu vardı basılacağını ögrendiğimde sevinmiştim tabi biraz bekledim ama beklediğime değdi çünkü araf ve eflin in sonu harika bi son oldu

gülten kırmızıgül 
25 May 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · Puan vermedi

Çiçeği burnunda yazarımızın ilk kitabı aynı zamanda komşumuzun kızı :) ben çok beğenerek okudum çok akıcı hiç sıkmadan zevkle okunan bir kitap eğlenceli bir aşk romanı kalemine sağlık devamını bekliyorum.

Selin su 
26 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 9 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitabı ilk wattpad'da okumuştum. Ve kitap olduğunu duyunca çok sevindim. Hemen aldım. Iyi ki almışım gerçekten çok sürükleyici bu kitap. Okuduğum en güzel mafya hikayesiydi. Araf'in odunluklari ama bazen romantiklikleri çok guzeldi❤❤.

Kitaptan 1 Alıntı

Fatma nur güngör 
 25 Tem 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

"Eğer bir kadının kocası 'yüzünü görmek istemiyorum' dediyse kadında kocasına bakmak için izin ister. Bunda yanlış olan ne var?" böyle davranmakta sonuna kadar haklıyım. Kocam bana yüzünü görmek istemiyorum dedi, bundan daha acı ne olabilir ki?

Mafya'nın Hizmetçisi, Elif Diril (Sayfa 558)Mafya'nın Hizmetçisi, Elif Diril (Sayfa 558)