Hangimiz Sevmedik

Müslüm

Birol Öztürk

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
208 syf.
8/10 puan verdi
·
8 günde okudu
Veee Müslüm Babaaaa... Geçmişimin efsanesi ve kitaptan sonra daimi efsane oldu. Bir insan en fazla neler çekebilir ve görünüşünden ne kadar farklı olabilir? Hepsinin cevabı bu kitapta. Güzel bir eser. Kitapla kalın.
Müslüm
MüslümBirol Öztürk · Dokuz Yayınları · 202089 okunma
Reklam
208 syf.
·
Puan vermedi
·
20 saatte okudu
Hayat bana zor ama güzeldi. M.Gürses Müslüm Gürses diye bir gerçek var. İnkar edilemez, kendimden biliyorum. Yıllar yılı ne özel hayatı ne de müzik hayatı ile ilgilenmiş değildim. Sonraları dahil oldum, tanıdım diyelim. Hakikaten insanlar göründüğü gibi değil çoğu zaman. Net bir şekilde diğerlerinden ayırdım onu. Burada diğerleri dediğim 4 büyükler. Ferdi Baba, İmparator ve Orhan Baba ile birlikte Müslüm Baba. Çok ilginç hepsi baba lakaplı İbo hariç, neden acaba? Neyse. Tabiki sesi de özel. Ama biraz derinlere inince ne kadar sadık bir adam olduğunu herkes görür. Halka, hakka. Takdir ediyorum. Kolay değil bazı şeyler uzaktan kolay görünüyor demek ki ama değil. Milyonların sevgisini kazanmış olmak kolay değil. Maruz kaldığı şeyler de öyle. Özellikle gitmeden kendini "herkese" kabul ettirmiş olmasını ayrıca takdir ediyorum. Bana da. "İstiyorum ki herkes; doğruluğun, iyiliğin, kardeşliğin, barışın efendisi olsun."
Müslüm
MüslümBirol Öztürk · Dokuz Yayınları · 202089 okunma
208 syf.
9/10 puan verdi
·
6 günde okudu
İki hayat. İki parçalanmış hayatı birleştirip parçalanmış iki parçalanmış insanın parçalarını birleştirip tek parça olarak yoluna devam ettiren bir hayat... Okurken insan nedir diye sorduğum bir kitap... Bir insanın, başka bir insana acı çektiren bir hayat... Mutlaka okunması gereken bir kitap. Okumanızı şiddetle tavsiye ederim
Müslüm
MüslümBirol Öztürk · Dokuz Yayınları · 202089 okunma
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.