Paluri Ar Si Ar Ma

8,4/10  (11 Oy) · 
45 okunma  · 
11 beğeni  · 
647 gösterim
Wattpad'de çok okunan ve kitaplaşan
İntikamın Sırrı & Tutkunun Sırrı'nın yazarı
Öykü Odabaş'dan
yine çok okunan bir hikaye
PALURİ
İki farklı madalyon... İki farklı ruh... Hayatın kötü sürprizleriyle karşılaşmış iki genç kız... Bir asi rüzgâr Arya ve dupduru Mahru... Kaderin bu iki körpe bedene biçtiği roller vardı ve onları saptıkları yollarda karşılayacak iki genç adam.
İki deli fırtına... Yaralı yürekleri sarıp sarmalayacak, Karadeniz gibi iki engin sığınak; Ateş ve Gökdeniz.

Öykü Odabaş sizi soluk soluğa okuyacağınız, gerçek bir masala davet ediyor. İddia ediyoruz, dramdan mizaha giden yolda, daha evvel hiç bu kadar eğlenmemiştiniz.
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2015
 • Sayfa Sayısı:
  576
 • ISBN:
  9786059724012
 • Yayınevi:
  Postiga Yayınları
 • Kitabın Türü:
Melehat Akis 
08 Kas 2017 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 8/10 puan

Kitapta bol karakter var. Arya, Mahru, Ateş, Gökdeniz, Metin, Mustafa, Selda, Özge, Merve, Sadri Baba, Salih Reis, Hazan, Pinhan, Bora, Doğa, Kerem, Betül, Yunus, Aslan, Mehmet Ali, Elbilge. Yok yok yani. Kitap Arya'yı tanıtarak başlıyor ve ilk cümleden içine çekmeye başlıyor. Ana karakterler Arya, Ateş, Mahru ve Gökdeniz.

Ateş ve Gökdeniz iki erkek kardeş. Ne yapacakları belli olmayan, çabuk parlayıp sönen deli dolu karakterler. İki kardeşin hayatına bir anda Arya ve Mahru giriveriyor. Mahru ve Gökdeniz'in hikayesi ürkek, masum; ama Ateş ve Arya'da bol çekişmeli bir aşk okuyoruz. Ne ararsanız var yani.

Klişe bir hikaye olmasına rağmen kitap kendini okutturuyor. Karakterler deli dolu zaten. Kitaptaki çekişmeler yalın ve sürükleyici. Öykü Odabaş'ın okuduğum ilk kitabıydı. Vaktiniz bolsa okunabilecek bir kitap yani.