Büyük Boy - Rizzoli & Isles Serisi 7

Ruh Koleksiyoncusu

Tess Gerritsen

Ruh Koleksiyoncusu Gönderileri

Ruh Koleksiyoncusu kitaplarını, Ruh Koleksiyoncusu sözleri ve alıntılarını, Ruh Koleksiyoncusu yazarlarını, Ruh Koleksiyoncusu yorumları ve incelemelerini 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
"Kalpler, sonuçlarını pek fazla değerlendirmeden seçimlerini yapar."
375 syf.
9/10 puan verdi
·
6 günde okudu
Bildiğin yere gidersin ve gittiğin yeri de bilirsin. Kitabı okurken masanın üstünde telefonum çaldı bi ara, tanrım nasıl ödüm koptu anlatamam. Bi o kadar gerici ve içerisinde mumyalanmış garip cesetlerin bulunduğu bir kitap olsa da sonu için diyorum ki acayyyyip tatlıydı.:) Bazı yerlerde ufak sıkıldım ama abartılacak bir şey değil, araya kitap almasaydım ve biraz daha boş vaktim olsaydı kesinlikle daha kısa sürede okurdum. Bence Josephine ve Madea nın akılalmaz,gerilim ve dehşet dolu ayrıca bi o kadar karmaşık hikayesini dedektif Frost ve Jane’le beraber anca çözebilecek, merakla okuyacaksınız. Keyifli okumalar.
Ruh Koleksiyoncusu
Ruh KoleksiyoncusuTess Gerritsen · Doğan Kitap · 20133,344 okunma
Reklam
Gözlerini kaybettiği zaman, diye düşündü, bir zamanlar kaçırdığı bütün görünmez detayları fark edebiliyor insan, aynı ayın gökyüzünde olduğunu ancak güneş battıktan sonra fark edebildiğin gibi.
Pencere camındaki yansımasını gördü Maura; kederle sarkmış dudaklar, yorgun ve kısık gözler. Bu umutsuz imge, en az bir yabancının yüzü kadar şaşırtıcıydı Maura için.
Sayfa 287Kitabı okudu
"Türlü imtiyazlara sahip bir çocuğun bir canavara dönüşmesine sebep olan nedir? "Bilmiyorum." "İşte problem de bu zaten. Suçu türlü travmalarla geçen çocukluk dönemlerine ya da i*tismarcı ebeveynlere veya çevresel etkenlere atıyoruz. Ve evet, bazı suçlu davranışları da muhtemelen bu şekilde açıklanabilir. Sonra bir de sıradışı örnekler çıkıyor karşımıza, acımasızlıklarıyla diğerlerinden ayıran. Hiç kimse bu yaratıkların nereden geldiklerini bilmiyor. Yine de her kuşak, her toplum onlar gibi bir sürü yırtıcı kişilik üretmeyi başarıyor. Her zaman aramızdalar ve onların var olduklarını kabul etmeye mecburuz. Ve kendimizi korumaya."
"Gördüğüm şeyler bana sadece bazı insanların uygar topluma ait olmadığını anlatıyor. İnsan olarak sınıflandırmaları neredeyse imkansız olan insanlar."
Sayfa 301Kitabı okudu
Reklam
"Bir gün böyle bir şeyler yapabileceğini hiç düşünmedim." Başını çevirip fotoğraflara baktı" 'Böyle şeyler.' " "Sessiz ve terbiyeli bir çocuk olduğu için mi? Dedi Jane ve alaycı gülmekten alamadı kendini. "Asıl dikkat etmeniz gerekenlerin sessiz kişiler olduğunu sizin herkesten daha iyi bilmeniz gerek."
Sayfa 309Kitabı okudu
"Bütün bu yıllar boyunca korku sürekli hayat arkadaşımdı, şimdiyse korku olmadan hayatımı sürdürmeyi öğrenmem gerekiyor."
Sayfa 374 - Doğan kitapKitabı okudu
Kendimi rahatlamış ve yorgun ama bir parça da kayıp hissediyorum.
Sayfa 374 - Doğan KitapKitabı okudu
Demekki bazen diye düşündü Jane, insana en büyük mutluluk verebilecek kişi hiç dikkat etmediği biri oluyor, belli bir mesafede, sabırla bekleyen biri.
Sayfa 359Kitabı okudu
Reklam
Bazı insanlar nerede durmaları gerektiğini bilemiyorlar işte.
Sayfa 359Kitabı okudu
Bir zamanlar kaçırdığı bütün görünmez detayları fark edebiliyor insan, aynı ayın gökyüzünde olduğunu ancak güneş battıktan sonra fark edebildiğin gibi.
Bazı insanlar nerede durmaları gerektiğini bilemiyorlar işte ve hayatlarını sahip olmadıkları birini bekleyerek heba ediyorlar.
Ortaya çıkması yüzyıllar süren bir şeyi bir sezonda kazıp çıkarmak mümkün değildir.
"Bildiğin yere gidersin ve gittiğin yeri de bilirsin."
1.250 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.