Saklı Bahçe Üç Kadın Üç Kuşak Büyük Bir Sır

8,8/10  (4 Oy) · 
19 okunma  · 
3 beğeni  · 
677 gösterim
Kayıp bir çocuk...
I. Dünya Savaşı öncesinde, Avustralya'ya giden bir gemide küçük bir kız bulundu. Authoress, dediği bir kadından bahsediyordu. Küçük kıza bakacağına söz veren bu kadınsa iz bırakmadan kaybolmuştu.

Korkunç bir sır...
Nell O'Connor, 21. doğum gününde tüm hayatını değiştirecek bir şey öğrendi. Yıllar sonra araştırmaya karar vereceği bu sır, onu rüzgarlı Kelt sahillerine ve bir zamanlar soylu Mountrachet Ailesi'ne ait olan Blackhurst Malikanesi'ne götürecekti.

Gizemli bir miras...
Nell'in ölümünden sonra torunu Cassandra beklemediği bir mirasla karşılaştı. Ancak aile yadigarı Uçurum Kulübesi ve Saklı Bahçe halk arasında iyi anılmamaktaydı. Çünkü kulübenin ve bahçenin duvarları Mountrachet Ailesi'nin ve bu ailenin yetiştirdiği, karanlık Viktoryen masallar yazarı Eliza Makepeace'in gizemiyle örülmüştü. Cassandra'nın yapması gereken, ailesinin gerçek öyküsünü ortaya çıkarmak ve yüzyıl önce o küçük kızın kayboluşunun sırrını çözmekti.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2010
 • Sayfa Sayısı:
  712
 • ISBN:
  9786054377015
 • Orijinal Adı:
  The Forgotten Garden
 • Çeviri:
  Zeynep Heyzen Ateş
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
ESRA KADIOGLU 
25 Oca 2016 · Kitabı okudu · 18 günde · Beğendi · 10/10 puan

Merhaba 1K dostları :) Kate MORTON gerçekten yine muhteşem bir kitaba imza atmış. Ülkemizde tanınmamış olması, kitaplarının bu kadar az okunması üzücü. Dört tane kitabı dilimize çevrilmiş ve hepsi birbirinden güzel, akıcı, sade ve okudukça merak ediyorsunuz. Kitaplarında sürprizler çok fazla. Şaşırıp kalıyorsunuz. Bu kitabı içinde de sırlarla dolu bir aile hikayesinin içinde olacaksınız. Naçizane görüşüm mutlaka okuyun derim. Sevgiyle kalın....

Meliha Karabaş 
10 Mar 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

geçmişini araya bir kadın ve saklı bahçenin güzelliği......güzel bir kitap...