1000Kitap Logosu
Sevgi Uğruna
Sevgi Uğruna
Sevgi Uğruna

Sevgi Uğruna

OKUYACAKLARIMA EKLE
5.9
56 Kişi
181
Okunma
34
Beğeni
4.175
Gösterim
440 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 12 sa. 28 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Sonsuz Kitap · Şubat 2012 · Karton kapak · 9786053844723
Diğer baskılar
Bir Rüyaydı Seninle Aşk
Sevgi Uğruna
Finny, tuhaf bir ailede doğmuştu. Babası ünlü kişilerden alıntılar yaparak konuşur, annesi eski sosyete kurallarını hayat görüşü olarak benimserdi. Ağabeyi ise kitaplardan burnunu kaldırmayan, idealist bir gençti. Finny ise... Sadece bir genç kızdı. Asi, gerçekçi, koşulsuz sevgiyi arayan, ve hep değerli olduğunu hissetmek isteyen... Finny, Earl ile karşılaştığında on dört yaşındaydı. Ama bu tombul, utangaç, insanların hep iyi tarafını ortaya çıkaran çocuk onun hayatının aşkıydı. Öyle ki yirmi yıl boyunca hep aynı heyecanı, aynı tutkuyu taşımıştı. Zaman zaman araya mesafeler, insanlar girse de metcezir gibi bir şekilde birbirlerine kavuşuyorlardı.
2 mağazanın 2 ürününün ortalama fiyatı: ₺11,09
5.9
10 üzerinden
56 Puan · 9 İnceleme
çilek
Bir Rüyaydı Seninle Aşk'ı inceledi.
440 syf.
·
3/10 puan
Kitabı okurken bayılacaktım. Güzel olduğu için değil, çok yavaş ilerlediği için. Daha güzel aşk romanları var. Kısacası kapağı haricinde hiçbir şeyi beğenmedim.
Bir Rüyaydı Seninle Aşk
OKUYACAKLARIMA EKLE
12
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir
Bir Rüyaydı Seninle Aşk'ı inceledi.
440 syf.
·
12 günde
·
5/10 puan
Loş, kasvetli. Bazı kitaplar bende renk olarak kalıyor. Bu kitapta loş ve kasvetli ortamlarda, o ruh halleriyle tasvir edildi galiba ki 11 koca gün boyunca kitap ne zaman aklıma gelse, bu çağrışımları yaptı. Hikaye yaklaşlık 20 yılı anlatıyor. Tasvirler garip, olay örüntüleri dengesiz. Bazı şeyler uzun uzun anlatılırken bazen 4 yılı "hop bitti" diye anlatıyor. Sanırım kurgu kötüydü.Özetle. benim kadar ucuza bulursanız(4 tl) kitapsız kaldığınız bir anda alın yoksa çok da gerek yok paraya kıymaya.
Bir Rüyaydı Seninle Aşk
OKUYACAKLARIMA EKLE