1000Kitap Logosu
Şeytan Tüyü

Şeytan Tüyü

Okuyacaklarıma Ekle
TAKİP ET
Kitapyurdu.com
75TL ve üzeri tüm siparişlerde Kargo Bedava!

Hakkında

184 sayfa ·
Tahmini okuma süresi: 5 sa. 13 dk.
Adı
Şeytan Tüyü
Tasarımcı
Basım
Türkçe · Türkiye · İthaki Yayınları · Temmuz 2020 · Karton kapak · 9786257913508
Kırk yaşlarında, burjuvanın aristokrat kanadında büyümüş, varlıklı, kibirli ve aslında narsist bir adam. Kendisi dışında kimseye saygısı olmayan, ruhundaki iyilik kırıntılarını yıllar önce kaybetmiş ve seks hayatında kendini şiddetle ortaya koyan şeytani ruhuna aşık olan biri, Mert Atalay. O, yoluna çıkan herkesi alt etmek için gözünü asla kırpmayacak ve bunu yapmak için elindeki tek koz hayatı boyunca yakasını bırakmayan şeytan tüyü. “Bugüne dek ne arkasında duramayacağım bir şey yaptım ne de yaptıktan sonra kendimi kandırmak için inançlarıma sarıldım. Sadece yaptım, yaşadım ve hissettim. Başıma kötü olaylar geldiğinde ise bunları yaptıklarıma verilen birer ceza olarak görmedim; çünkü kendime bu kadar değer vermedim, Tanrı’nın tüm dünyada olup biten kötülüklerin yanında benim ufak şeytanlıklarımı cezalandıracak kadar bana önem verdiğini hiç aklımdan geçirmedim. Kendimi ne kadar önemli birisi olarak görsem de gerçek patronun kim olduğunu gayet iyi biliyorum. Günah çıkartıp ağlayarak onun dikkatini çekmeye çalışacak kadar zayıf değilim…”
Fiyatlar
Kitapyurdu.com
75TL ve üzeri tüm siparişlerde Kargo Bedava!
İdefix
idefix.com

Okurlar

Kadın
% 86.0
Erkek
% 14.0
0-12 Yaş
13-17 Yaş
18-24 Yaş
25-34 Yaş
35-44 Yaş
45-54 Yaş
55-64 Yaş
65+ Yaş
6.6
10 üzerinden
44 Puan · 10 İnceleme
184 syf.
·
Beğendi
·
7/10 puan
‘’Bugüne dek ne arkasında duramayacağım bir şey yaptım ne de yaptıktan sonra kendimi kandırmak için inançlarıma sarıldım. Sadece yaptım, yaşadım ve hissettim. Başıma kötü olaylar geldiğinde ise bunları yaptıklarıma verilen birer ceza olarak görmedim; çünkü kendime bu kadar değer vermedim, Tanrı’nın tüm dünyada olup biten kötülüklerin yanında benim ufak şeytanlıklarımı cezalandıracak kadar bana önem verdiğini hiç aklımdan geçirmedim. Kendimi ne kadar önemli birisi olarak görsem de gerçek patronun kim olduğunu gayet iyi biliyorum. Günah çıkarıp ağlayarak onun dikkatini çekmeğe çalışacak kadar zayıf değilim...’’
Şeytan Tüyü
6.6/10 · 133 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
184 syf.
·
Puan vermedi
Günümüzde ahlak anlayışının çöktüğünü , yok olduğunu kitapta var olan olayların şimdi de onca insanın yaşadığını biliyoruz. Gerçekten kötülüğün sınırı yok ve insan aciz, yoksun..
Şeytan Tüyü
6.6/10 · 133 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
184 syf.
·
2 günde
·
3/10 puan
Hemen okuyup bitirebileceğiniz bir kitap.Narsist bir kişilik anlatılmış.Kitabı okurken bir kadın olarak o kadar rahatsız oldum ki.Sürekli olarak kadınlara yapılan şiddet,cinsellik anlatılmış.Narsist kişiliği anlatmak İçin illa ki kadınları mı kullanmak gerekliydi?Hayattan ders çıkarmayı ifade etmek için başka konular da olabilirdi ve olmalıydı da.Kitabı okuyup boşa zaman kaybetmemenizi öneririm.Popüler kültürün moda olarak bize sunduğu bir kitap.Onca edebi değeri olan,kurgusu ve anlatımı naif yazar ve kitaplar varken,asla önereceğim bir kitap değil.Elbette ki diğer kitaplarını da okumam,internet ortamındaki paylaşımlarını da izlemem!
Şeytan Tüyü
6.6/10 · 133 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
184 syf.
·
7 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Çok akıcı bir kitaptı bunun yanı sıra kitap sadece bir ilişki değil, sevgi, iletişim ve aile yaşantısındaki eksiklerin nelerden kaynaklandığını, bir insanın kendine yapabileceği en büyük kötülüğün yanlış tercihlerden nasıl kaynaklandığını, sade ve akıcı bir dille dile getirmiş. okunması gereken bir kitap severek okudum herkese keyifli okumalar...
Adil Yıldırım
Adil Yıldırım
Şeytan Tüyü
Şeytan Tüyü
Şeytan Tüyü
6.6/10 · 133 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.