Şeytani Düşler Anita Blake, Vampire Hunter Serisi 12

9,0/10  (4 Oy) · 
26 okunma  · 
4 beğeni  · 
518 gösterim
Yırtıcı sevişmeler
Doyumsuz aşklar
Geceyi kana boyadı

Polislerin ya da federallerin üstesinden gelemediği davalarda danışmanlık yapan Anita, striptizcileri hedef alan bir seri katili bulmakla görevlendirildi. Ancak işi kolay değildi. Çünkü o, gelmiş geçmiş en acımasız vampir Jean - Claude'un sevgilisiydi. Ve katil yakınlarda bir yerdeydi. Hissediyordu bunu. Aklı karıştı. Şüphe ruhunu kemirmeye başladı. Zaten bunalmıştı. Birden fazla sevgilisi, birden fazla hayatı...

Birden fazla ömür sürenler birden fazla ölür Anita! Yaşadıkları Anita'nın bile sınırlarını zorladı, zorladı... Sonunda dayanamadı Anita, çizgiyi aştı.

"Tüyler ürpertici bir yolculuk."
-St. Louis Post-

"Gerilim, intikam ve nabzınızı hızlandıracak bir finalle harikalar yaratmış. Hamilton gerçek bir diva."
-Detroit Free Press-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2010
 • Sayfa Sayısı:
  1064
 • ISBN:
  9786054377268
 • Orijinal Adı:
  Incubus Dreams
 • Çeviri:
  Beril T. Uğur
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özge Uzun 
27 Oca 2016 · Kitabı okudu · 5 günde · 7/10 puan

Anita Blake serisi fantastik bir seri orası kesin. Canavarlar olacak, vampirler olacak, kurt adamlar olacak, büyü olacak tamam da Anita'da her şeyden önce aksiyon olması gerekirdi. Ama olmamış. Bu kitapta beklediğimi bulamadım o yüzden. Aksiyon yeterli olmadığında canavarlar da büyüler de sıkıcı olmaya başlıyor haliyle. Üstelik kitap 1060 sayfa. Kalın olması biraz daha aksiyon daha az büyüsel saçmalık olsa avantaj olurdu ama bu haliyle sıkıcı olmuş. Tabi bir Anita Blake kitabı ne kadar sıkıcı olabilirse. Seri ilerledikçe karakterler büyük değişim gösteriyor. İyi yönde olanlar da var kötü yönde olanlar da. Anita'nın bu kadar kasıntı olması sinir ederdi beni, şimdi ise bütün kurallarını bu kadar kolay çiğnemesi. Yazar yine çok canlı bir anlatımla anlatmış olayları. Beklediğimi bulamamış olsam da devamını heyecanla beklemeden de duramıyorum.