Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

1

14 Şubat

Sevgim, kimsesiz kalmış kulübün daimi üyesi gibiydi.
Reklam
Derinlik kalmadı, yüzeyde boğuluyoruz.
“Derinlik kalmadı, yüzeyde boğuluyoruz.” .. “Sevgililer gününüz kutlu olsun. Yalnız kalmaktan korktuğunuz için biriyle birlikteyseniz bitecek. Ya da sırf çok güzel/yakışıklı diye onunlaysanız sıkılacaksınız. Başta ilginç gelen özellikleri ileride ayrılık sebebi olacak. Ve çok iyi olsanız da, sizi hep kötü hatırlayacak.” -Aytuğ Akdoğan
Sevgili
"Sana yüreğimin keşfedilmemiş coğrafyasında, Göz görmemiş güzellikte yetiştirdiğim, Kır çiçekleri sunsam... Fakat gölgesinde kalsam çiçeklerin. Sana ulaşan hiç bir güzelliğe gölge olmasam..."
Öldüğünden haberi yok fotoğraflarının...
Sevgilim, Yetimim benim, Aylar nasıl geçiyor zaman hiç geçmezken Kapılar kapalı, dünya buzlu cam Uyuşmuş gözlerimin önünde Hayat akıp gidiyor hiç kımıldamadan İkimizin yerine dinliyorum Sevdiğin şarkıları Siyah tişörtünü giyiyorum yatarken Gömleklerini, kazaklarını, kokunu Senin rüyalarını görüyorum ölür gibi uyurken Gün boyu elimde kahve fincanı Kapıyı açmıyorum Telefonlara çıkmıyorum Başını bekliyorum geleceği olmayan hatıraların Sevgilim, Yetimim benim, Nasıl da kayıtsız gülüyorsun hayata Öldüğünden haberi yok fotoğraflarının
Kitaplardan daha iyi bir yol arkadaşı bilmiyorum.
Reklam
SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN
Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif… Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç… Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü.. Ne renk olursa olsun kaşın gözün
Niçin evlenmiyorsun? Ben kendimi kaybedersem evlenirim. -Ne demek o? -Başım dönecek kadar seversem.
Peyami Safa
Peyami Safa
Sevgililer günü, ilk olarak 1600'lü yıllarda Roma Katolik kilisesinde ortaya çıkmıştır. "Valentine's day" aziz valentin günü, o yüzden müslüman sevgililer günü kutlamaz ) diyerek konuyu kapatalım kıymetli müminler.
İnsan bir gün değil her gün sevilmeli....
Hanife Çıta
Hanife Çıta
-14 Şubat
380 öğeden 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.