Profil
2. El kitap almanın bir güzel yanı da kitap kapatınız seçme imkanı...
Roger Garaudy
Roger Garaudy
'nin güncel çıkan Timaş yayınevi kitaplarının kapağı düz hiç hoş gelmiyor bana ama bence bu Tedev'den çıkan eski baskıların kapakları daha hoş🥰😍
Arkadaşlar ikinci el kitap satımı için daha önce kullandığınız bir site var mı? Bu konuda herhangi bir bilgisi olan var mı? Hangileri güvenilir vs diye.
Reklam
Sahaftan kitap satın almak
Siz olsanız temiz bakılmış ve kitabı açtığınız zaman o eski mayhoş kokuyu anımsamak için sahaftan kitap almayı tercih eder misiniz ? Yoksa yeni basılmış hiç bir geçmişi olmayan kitapları mı tercih edersiniz ?
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Beşer Tecellisi
" Özetle ,gerçekte yalnızca tek bir erdem vardır ,o da Tanrı və komşu sevgisidir ". Modern iş kültü ,bir tarafdan ,işin insanların çoğu için bir zorunluluk olduğu olgusuna , diger taraftan da ,insanların onu kaçınılmaz bir zorlama olarak görmelerine dayanmaktadır.
Beşer Tecellisi
Beşer TecellisiFrithjof Schuon · İnsan Yayınları · 201716 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kötü Çocuk serinin son kitabı satılık Serin ilk üç kitabı profilimde Yıpranma yok, ciltli +poster Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Kötü Çocuk IV
Kötü Çocuk IVBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20171,003 okunma
Reklam
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kötü Çocuk serisinin 3. kitabı satılık Tüm seri profilimde yıpranma yok, ciltli +posterli Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Kötü Çocuk III
Kötü Çocuk IIIBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20161,618 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kötü Çocuk serisinin 2. kitabı satılık tüm seri profilimde yıpranma yok, ciltli +posterli Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Kötü Çocuk II
Kötü Çocuk IIBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20152,222 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kötü çocuk serisinin ilk kitabı satılık, tüm seri profilimde. Yıpranma yok, ciltli +poster Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Kötü Çocuk
Kötü ÇocukBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20214,114 okunma
39 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.