6

6 Şubat 2023 Maraş Depremi

1 üye
Hepimizin gözleri önünde yaşanan, suçluların apaçık ortada olduğu böyle bir katliamda ölen öldüğüyle kalırsa, içimizdeki isyanla adaletsizliğe karşı çıkmazsak, duyduğumuz öfke ve yakıcı acı ile haksızlığa direnmezsek, sorumluların hesap vermek yerine daha fazla din sömürüsü yapmasına sessiz kalırsak yaşamanın anlamı nedir? —Z.Kalkandelen
youtu.be/PeARrwySJHE Depremden 2 gün evvel 12 yaşındaki kız çocuğu kedisine ve ailesine deprem çantası hazırlamayı aklediyor. 2 gün sonra deprem oluyor enkaz altında can veriyor. Bunun sorumlusu olan tek bir makam sahibi istifa etmiyor. Cehennem bile bizleri paklamayacak... Bu masum ve vicdanlı yavrucakların hesabını ülke olarak asla veremeyeceğiz. Kimse benim niyetim halisti demesin... Biat kültürü ne zamana kadar sürecek?
Reklam
youtu.be/HyS5QKgCTcc Felek ne derdin var ise Ben varım ya sal başıma Bıkmışım senin dünyandan Zaten gelir dar başıma Zaten gelir dar başıma, dar başıma Bırakmadın benim peşim Kurutmadın gözüm yaşın Neyinden korkayım kışın Yazın yağar kar başıma Yazın yağar kar başıma, kar başıma
Bunca masumun ölümünden, Toprak utandı deprem oldu Su utandı sel oldu. Ama bahar kokulu çocukları gömmekten siz utanmadınız!
486 öğeden 621 ile 486 arasındakiler gösteriliyor.