Profil
Hiç yazılmamış, uzun bir destandır. Annelerin yüzleri !
Anne, herkesin yerini tutabilen ama kimsenin onun yerini tutamadığı kişidir. Herkes bir kişiyken, Anne tek başına bin kişidir.
Yolcuysam yollarımda gülücüğün saklıdır Çehrene ram olan Karani dudaklıdır
"Annem, canım annem, ne zaman seni düşünsem, iyi olan her şey olmak istiyorum. Bu doğru. Değerli, soylu ve muhteşem olan her şey senden kaynaklanıyor, anneciğim, senin yol gösteren elinden."
Silinmeyen His
İnsanlar ne kadar büyürlerse büyüsünler, ne kadar ihtiyar olurlarsa olsunlar yine bazı dakikalar vardır ki annelerine sokularak çocuk olmak isterler
Sayfa 313
Tükenmeyen tek şefkat...
Annelerin öfkesi baharda yağan kar gibidir. Ne kadar yağarsa yağsın hemen erir.
Sayfa 504 - Arkadya YayınlarıKitabı okudu
Allah'ın, bende yarattığı bir çok hususiyeti , annemin yolundan verdiğine inanıyorum.
Annemle İlgili Şeyler
Yaşasaydın, hayatının ortasına Güller yığan bir adam olsun isterdim babam. Sen bir çocuk romanı annesi ol isterdim.
Bütün annelerin en büyük korkusu evlatlarının ölmesidir fakat engelli çocukları olan annelerin en büyük korkusu çocuklarından önce ölmektir. Ey annelik sen ne ulvi bir duygusun. Canından bir parçayı bütün zorluklara rağmen 9 ay boyunca karnında taşır, büyük bir acıyla onu dünyaya getirir, sonrasında ise hayatını ona adarsın. Onun için ölebilecekken onun sana ihtiyacı olduğunu gördüğün her an her dakika yaşama onun için sarılır ondan önce ölmekten korkarsın çünkü bilirsin sen yoksan bu dünyada kimse ona senin kadar bakmayacak o sensiz eksik olacak.
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.