Giriş Yap
Bakışının varmak istediği nokta, o gelip geçici duygu perdesinin ötesiydi; şeylerin biçimi uzaktan daha iyi fark edilir.
Sayfa 143 - Marco Polo
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Güzellik; Kompozisyondur, Uyumdur.
Güzellik, kompozisyondaki öğelerin kendisinden çok, öğeler arasındaki uyumla ilişkilerden kaynaklanır. Birbirine uyup uymayacağına bakmaksızın, en gözde pantalonunuzu, en fiyakalı gömleğinizi ve en şık ceketinizi giyin. Bakalım, sokakta kendinize güldürmeden yürüyebilecek misiniz?
Güzel
"Güzel, yaşamdır. Yaşamı, aklımızdan geçirdiğimiz haliyle, bir varlıkta gördüğümüzde, o varlık bize güzel gelir; bir nesne bize yaşamı anımsattığında, o nesne güzeldir." Çernişevski, Sanatın Estetikle İlişkisi
Reklam
·
Reklamlar hakkında
hiperdinamik yüz kasları görünür çizgi ve kırışıklıkların oluşumuna katkıda bulunur. Başlangıçta çizgi ve kırışıklıklar, kızma ve gülme gibi aktif yüz ifadeleri sırasında görülür. Bunlar dinamik çizgiler olarak bilinir Belli bir süre sonra bu çizgiler dinlenme halinde de görülen statik çizgilere dönüşür
"Deri yaşlanmasının en önemli klinik özelliği kırışıklıktır. Deride zaman içerisinde dermal kollajen, hyaluronik asit ve elastin azalmasına bağlı hacim kaybı ve doğal deri incelmesi görülür"
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
5
44 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14