Giriş Yap
Kitaplarınızı dijitalden okuyun lütfen!
Çok önemli tavsiye bir an evvel fiziki kitap almaktan vazgeçip epub, pdf...vb. kitap okuma metoduna geçmenizdir. Toz alma işinden ve ilaçlayıp kutulamaktan gına geldi... Kitaplık alması ve kitaplığın kapasitesini tam randımanlı kullanmak ayrı dert, kitaplara yer vermek çok ayrı bir dert... Muhakkak dijital kitaplar okumaya gayret edin lütfen... Damdan düşen damdan düşenin halinden anlar.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Bir nedendir insan. Nedensizliğiyle kendini kandıran, neyleriyle avunan, nasıllarıyla doyuran.
Ne olursa olsun hiçbir şeyi içine atma, ne varsa dök ortaya, her kes payına düşeni alsın. Kimseyi hayatında tutmak için kendini yorma, bırak biraz da onlar senin hayatında kalmak için çabalasın...
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Sevgili Musa Eroğlu üstadımızın nefesinin dahi kayıt altına alınması lazım...vakti zamanında, rahmetli Kâni Karaca üstad için de böyle düşünüyordum ama sağcı camia bu değerlerin kıymetini maddiyatla ölçtüğünden iş yine solcu camiaya düşüyor. Gelecek kuşaklar bu paha biçilmez hazinenin kıymetini belki bizden daha iyi değerlendirebilirler!..
“Benim önerim, mesajın tadını çıkartman, sana iyi geleni yudumlaman ve geri kalanı tükürmen; dünyanın yasası da bu değil mi zaten?”
Sayfa 12 - Klan Yayınları
2
12
115 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.6