Unutulan Vatan; Doğu Türkistan!

Profil
bir ülkedir uzakta yaralıdır tuzakta uzağında kalsak da loy loy gönlümüzde orası var loy loy gönül güzel yarası var ...
Unutma-Unutturma!
••• Secdede hem Filistinli Müslüman kardeşimize hem Uygur Müslüman kardeşimize dua et! Sadaka verdiğinde hem Filistinli Müslüman kardeşimize hem Uygur Müslüman kardeşimize dua et! Teheccüd namazından sonra hem Filistinli Müslüman kardeşimize hem Uygur Müslüman kardeşimize dua et! Hatırına Hazreti Allah düşürdükçe hem Filistinli Müslüman kardeşimize hem Uygur Müslüman kardeşimize dua et! Unutma Aziz Müslüman! Senin işin dünya meşguliyeti değil, kulluk mücadelesidir!
Dört ay yaşayan Doğu Türkistan İslâm Cumhuriyeti (12 Kasım 1933) ile beş yıl yaşayan Doğu Türkistan Cumhuriyeti'nin (12 Kasım 1944) kuruluşlarının yıldönümünde bir kez daha diyoruz ki; 📌 Doğu Türkistan'da soykırıma son verilsin! 📌 Kamplar ve hapishanelerde tutulan kardeşlerimiz serbest bırakılsın!
SENİ SATANLARI DEĞİL ! DİN TÜCCARLIĞI YAPANLARA DEĞİL! ÖZ OLAN KARDEŞİNE SAHİP ÇIKACAKSIN ! TÜRK MEHMETÇİĞİ VE GÖNÜLLÜ OLARAK BEN DE TEK VARACAĞIMIZ YER KARDEŞİMİZİN KARDEŞLERİMİZİN YANIDIR TURAN, KIZILELMA ! instagram.com/reel/Cy9MZdTM-w...
Türk’ün Türk’ten başka, dostu mu vardı? Gök Bayrağı tümden, çaşıt Çin sardı, Türkistan, her Türk’e anaydı, yârdı, Bu suskunluk niye, bilmem ne için?"
"Araplara hergün ağlayarak,gözyaşınızı heba ettiniz, Çöl bedevileri kadar öz kardeşlerinizi dinlemediniz"
"İt eti yiyen itler Türk kanı içer tasta, İslam dünyası sus pus, soran yok TÜRKİSTANI."
"Al Bayrak, Gök Bayrağa hasret.. Gök Bayrak çin esiri, sen yalnızca bak... Doğu Türkistan kan ağlar, haline hayret... NEREDESİN EY TÜRK ! "
28 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.