Giriş Yap
Dört ay yaşayan Doğu Türkistan İslâm Cumhuriyeti (12 Kasım 1933) ile beş yıl yaşayan Doğu Türkistan Cumhuriyeti'nin (12 Kasım 1944) kuruluşlarının yıldönümünde bir kez daha diyoruz ki; 📌 Doğu Türkistan'da soykırıma son verilsin! 📌 Kamplar ve hapishanelerde tutulan kardeşlerimiz serbest bırakılsın!
Reklam
·
Reklamlar hakkında
İnsan kafasını fare kafasından ayıran en temel özellik zalime karşı duyduğu öfkedir. Küfre öfkesi olmayan bir iman sinede yük, Ahiret'te vebaldir.
Doğu Türkistan'da Yaşanan İnsani Dram!
Çin polisinin bilgisayarları hacklenerek Uygur Türklerine kamplarda yapılan işkenceler belgelendi. Yeni kamplar açılıyor, 12-13 yaşında çocuklar da var. Hristiyan dediğimiz Batı bunu (öyle ya da böyle) konuşuyor, kınıyor. Hatta dünya tavır alıyor. Müslüman Türkiye’de ve diğer İslam ülkelerinde tık yok!
Reklam
·
Reklamlar hakkında
UYAN_TÜRK
Ey Türk milleti! Bitir şu uğursuz bekleyişi. Doğu Türkistan'da zulüm vardır. Oradakiler senin soydaşındır. Kahpe Çin acımasızdır. Göster onlara Türk'ün gücünü. Sende Mete'nin kanı vardır, Vur kahpe Çin'e al öcünü! Cesur atan Kür Şâd gibi, Hatırlat o yağmurlu geceyi. Unutma şanlı mâzini. Senle doğacak Türk'ün birliği!
"Doğu Türkistan'da Ramazan yok, zulüm var!" Doğu Türkistan'da müslüman Uygur Türklerine karşı yapılan vahşi asimilasyon politikalarına, zulümlere ve hak ihlallerine karşı ses olalım!
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
14 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14