Büşra Özkan

Büşra Özkan
@prlanta
Türk Telekom Erol Güngör Sosyal Bilimler Lisesi
Konya
Konya
26 okur puanı
Temmuz 2013 tarihinde katıldı
216 syf.
·
Puan vermedi
Doctor Who Trenzalore Öyküleri
Doctor Who Trenzalore ÖyküleriJ. Richards
7.5/10 · 333 okunma
Reklam
191 syf.
·
Puan vermedi
Henüz yeni ikinci kitabını bitirmiş olsam da. O kadar alıştım ki kitaplarını okurken şaşırmaya. Ve yine katilin kim olduğu konusunda yanıldım. Ters köşe oldum resmen. Zenci Adasında geçen bu kitap, on küçük zenci vazosunun teker teker kaybolmasıyla iyice içinden çıkılmaz bir hal alıyor. En sonunda katil arkasında sadece denize atmış olduğu şişeyi ve şişenin içindeki mektubu bırakıyor. Bu mektup Zenci Adasındaki esrarı gün yüzüne vuruyor. Tabi eğer şişeyi bulabilirlerse !
On Küçük Zenci
On Küçük ZenciAgatha Christie · Altın Kitaplar · 200632bin okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
528 syf.
7/10 puan verdi
Kuralsız kitabının sonunda dışarıdaki dünyayı çok merak etmiştim. Fakat tamamıyla ters köşe oldum. Artık kaosun bittiğini, güzel bir hayata yelken açtıklarını düşünürken tekrar kaosun tam ortasında buluyorlar kendilerini. Ve Tris' in ölümü. Bir sonraki kitabı okumak garip olacak.
Yandaş
YandaşVeronica Roth · Artemis Yayınları · 20143,722 okunma
538 syf.
9/10 puan verdi
Muhteşem bir kurgu. John Verdon, oluşturduğu Dave Gurney karakterini gittikçe daha da geliştiriyor. Nasıl oluyor da bu kadar muazzam kurguluyor diye birçok kez düşünmüşümdür. Ben bu kitapta tam olarak oturtamadığını düşündüğüm bir bölüm var. Kitap boyunca katilin kim olduğunu bulmaya çalışan Gurney, son sayfalarda da bulmuşken katil ölüyor. Oysaki Gurney'in mantıklı düşünceleri ve sakin tavrıyla bütün olayı çözmesini beklerdim.
Şeytanı Uyandırma
Şeytanı UyandırmaJohn Verdon · Koridor Yayıncılık · 20139bin okunma
Reklam
256 syf.
·
Puan vermedi
Nedense ben o kadar iyi bulmadım bu kitabı. Filmini izledikten sonra anladım her şeyi. İlk başta kitap bana neler olduğunu aktaramamış. Ama saf ve güzel bir aşk var ortada.
Eğer Yaşarsam
Eğer YaşarsamGayle Forman · Pegasus Yayınları · 20131,826 okunma
318 syf.
·
Puan vermedi
Bu kitap hakkında ne söylesem az gelir. Her sayfasında beni güldüren bir o kadarda düşündüren bir kitap. Mizah seviyesi en üstlere çıkıyor. Ben okurken çok eğlendim.
Ruhi Mücerret
Ruhi MücerretMurat Menteş · April Yayıncılık · 201315,4bin okunma
408 syf.
·
Puan vermedi
Harika bir distopya hikayesi ! Özenle kurgulanıp işlenmiş. Uzun, büyük, görkemli dört duvar içinde kalan gençlerin oradan kurtulmak için verdikleri mücadele. Yıllardır labirent denilen yerde bir çıkış yolu arıyorlar. Fakat labirentin hiç çıkışı olmadı.
Labirent: Ölümcül Kaçış
Labirent: Ölümcül KaçışJames Dashner · Pegasus Yayınları · 20149,8bin okunma
352 syf.
·
Puan vermedi
Daha önce hiç adını duymadığım bir kişiydi. Okudukça Grace Kelly'e hayran olmaya başladım. Yaşadıkları etkiledi beni. Kendi döneminin en iyi kadın aktörlerden birisi. Okumanızı tavsiye ederim.
Grace Kelly
Grace KellyDonald Spoto · Artemis Yayınları · 201428 okunma
88 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.