1000Kitap Logosu
TayfuN S.
TAKİP ET
TayfuN S.
@tyfnsgr
Doktor
21 Eylül
183 okur puanı
29 May 2019 tarihinde katıldı.
340
Kitap
76
İnceleme
135
Alıntı
6
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
TayfuN S.
Aşkın Celladı ve Diğer Psikoterapi Öyküleri'ni inceledi.
312 syf.
·
7 günde
·
4/10 puan
“ Aşkın anlamını yitirmesine sebep olmak da onu katletmektir. Onunla oynayarak, dengelerini bozarak yapıyorum bunu. Belki de ona inananları bir daha inanamayacakları şekilde değiştiriyorum. En çok kendi duygularımla oynuyorum. İçimdeki aşk teline vura vura hissizleştirıyorum onu. Aşkın en büyük celladı benim!”
Aşkın Celladı ve Diğer Psikoterapi Öyküleri
Okuyacaklarıma Ekle
2
TayfuN S.
Zamir'i inceledi.
368 syf.
·
9 günde
·
5/10 puan
Uzun bir aradan sonra Hakan Günday okumak heyecan vericiydi. Ancak bu büyük heyecanın bir beklentisi olarak mı bilmiyorum beni hayal kırıklığına uğrattı maalesef. Ne önceki kurgusu, ne de üslubu tatmin etti. Hatta bazı yerlerinde rahatsız edici tabirler de vardı.
Zamir
8.8/10
· 362 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2
TayfuN S.
Genç Bir Doktorun Anıları'ı inceledi.
168 syf.
·
5 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Bana Suruçta çalıştığım zamanları hatırlatan, bir asır önce yaşamış bir meslektaşım olarak güzel üslubu ile yazma ihtiyacı hissettiren harika bir kitap. Yeni mezun her doktorun yaşadığı sıkıntıların kat be kat fazlasını yaşamış ve yaşayarak öğrenmiş. Bolşevik Devrim yıllarının sıkıntısından bahsederken de bizim 1. Dünya Savaşı ve ardından Kurtuluş Savaşı yıllarına denk geldiği için benzer sorunlar mevcut. Çok beğendiğim bir kitap oldu.
Genç Bir Doktorun Anıları
Okuyacaklarıma Ekle
1