Giriş Yap

Alexandra Bracken

Yazar
8.0
2.425 Kişi
Unvan
Amerikalı yazar
Doğum
Phoenix, Arizona, ABD, 27 Şubat 1987
Yaşamı
Alexandra Bracken Amerikada doğup büyümüştür. Fakat ilerleyen yıllarda College of William & Mary'de okumak üzere Virginia'ya gitmiştir. Şimdilerde ise New York City'de, kitaplarla dolup taşan sevimli bir apartman dairesinde yaşamaktadır.

İncelemeler

Tümünü Gör
648 syf.
·
7 günde
·
Beğendi
·
5/10 puan
Kolay okunan bir fantastik bilimkurgu,hafif bir distopya.Bu sıcak havalarda kolayca okunacak bir seri.Türü sevenler ve ara kitap arayanlar için ideal.
Reklam
552 syf.
·
8/10 puan
Karanlık Zihinler serisinin ikinci kitabı olan Buz Kapanı yorumuyla karşınızdayım... Serinin ikinci kitabı anlatım ve akıcılık açısından ilk kitapla aynı derecede başarılıydı.Fakat nedendir bilinmez ilk 100 sayfasında nispeten durgun ilerleyen olaylar okurken yer yer sıkılmama sebep oldu.Sonrasında bu durum tamamen düzeldi ve seri kaldığı yerden aynı tempoyla devam etti ---- Spoiler Uyarısı ---- Buz Kapanı'nın konusuna gelecek olursak,ilk kitabın sonunda Çocuk Birliği'ne teslim olan Ruby, sahip olduğu özel yetenek sebebiyle kendi ekibini kurar ve birlikteki yeni yaşamına alışmaya çalışır. Başta her şey yolunda görünse de zamanla burada da güvende olmadığını ve birliğin kendi içinde bölündüğünü fark eder.Burada hem kendisi hem de ekibindeki üyeleri tehlike altındadır.Ve Ruby ne olursa olsun yaşam mücadelesini sonuna dek sürdürecek,sevdiklerini korumak için elinden geleni yapacaktır. ------ Ufak bir eleştiri olarak başta belirttiğim gibi ilk kitap ile arasında bağlantı kurmak konusunda yazarın çok başarılı olduğunu düşünmüyorum.Bir kopukluk söz konusuydu diyebilirim.Ama genel olarak çok heyecanlı ve beklentimi karşılayan bir devam kitabıydı Bu tarz özel zihinsel yeteneklere ve fantastik bilim kurgu türüne meraklıysanız Karanlık Zihinler serisini mutlaka okumalısınız
576 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
OKUYUN OKUTTURUN
Cidden bu seriyi çok seveceğimden eminim üstüne üstlük daha serinin ilk kitabı. Bu kadar kaliteli olacağını ve sürükleyip gideceğini nereden bilebilirdim. Fantastik ve bilim kurgu film ya da kitap serisi seviyorsanız şans verin çünkü pişman olmayacaksınız.
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42