Giriş Yap

Cullen Bunn

Yazar
8.1
286 Kişi
Unvan
Çizgi-Roman Yazarı
Doğum
Cape Fear, Kuzey Karolina, ABD, 1971

İncelemeler

Tümünü Gör
96 syf.
·
5/10 puan
Biz Lady Deadpool ile takım olsun derken... O gitti... Sonuç olarak klasik Deadpool, Galactus ile team-up alan bir karakterin kendi varyantlarını öldürmemesini beklemek bizim ayıbımız olurdu. Bu arada sonu gerçekten harikaydı. "NEE" diye tepki vermiştim ben çrnin sonunda.
Reklam
96 syf.
·
1/10 puan
DEADPOOL SEVEN BİRİSİ OLARAK SÖYLEMELİYİM Kİ ÇİZGİ ROMAN TARİHİNİN VE DE DEADPOOL KARAKTER TARİHİNİN EN KÖTÜ ÇİZGİ ROMANI DİYEBİLİRİM. VE MAALESEF DEADPOOL EVRENİ BİR KERE DAHA ÖLDÜRDÜ... NEDEN!!!!
1 yorumun tümünü gör
96 syf.
·
2 günde
·
7/10 puan
Bu sefer olmadı be deadpool reis
İlk iki kitaptan sonra fikir çok hoşuma gitti ama ne yazık ki ne marvel evrenini öldürdüğü ne de Klasik kahramanları öldürdüğü kitaba yakın bir kalite göremedim. Deadpool'ların diğer deadpool'ları öldürmesi zorlama olmuştu. Kaldı ki deadpool bu ölmemesi lazım bu kadar kolay. hepsi tek yiyor. Çizimlere sözüm yok mükemmel çizim ve tasarımlar var ama konu ve işleniş kötüydü. Bir tek Watcher iyiydi diyebilirim. Kendini okutuyor yer yer gülümsetiyor ama çok az bu kısımlar. Bence olmamış bu kitap. Önüne geleni kestiği bir çizgi romandansa tek tek birilerine yoğunlaşıp uzun savaşlar izlemek daha çok keyif veriyor bana.
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42