Cullen Bunn

Cullen Bunn

Yazar
8.3/10
92 Kişi
·
241
Okunma
·
5
Beğeni
·
735
Gösterim
Adı:
Cullen Bunn
Unvan:
Çizgi-Roman Yazarı
Doğum:
Cape Fear, Kuzey Karolina, ABD, 1971
Hani derler ya; bilinçaltın, sen farkında olmadan sorunlarını çözmekle uğraşırmış. Bilinçaltım bana yıllardır bir şey anlatmaya çalışıyormuş. Bense onu dinlemeye hazır değilmişim.
“Kendimize ve bizi dinleyen herkese sürekli hatırlamamız gereken bir şey var ki, o da dünya üzerindeki tüm kadın ve erkeklerin eşit olduğu.“
96 syf.
Deadpool yok etmeye devam ediyor. Çizgi roman karakterleri için ilham olan edebiyat karakterlerinin peşine düşmekte ve tek tek hepsini öldürüyor. Marvel kahramanlarını kolay yok etmişti ve o kolaylığı burada bulamıyor. Zor maceraya atılıyor.

Deadpool kendi de çok şaşırıyor. Edebiyat karakterleri marvel karakterleri ile bağlantılı. Jekyıll' ı öldürdüğünde Hulk'ta yok olmuş oluyor. Bu şekilde ilerliyor çizgi roman. Kimler kimler var...

Dracula, Victor Frankeinstein, Sherlock Holmes, Beowulf, Tarzan, Tom Sawyer niceleri Deadpool ile karşı karşıya...

Çizimleri çok beğendim ve hikayesi de çok zevkliydi. Her ne kadar edebi karakterler ölse de zevkliydi. Eee ne yapalım bu Deadpool tam çatlak :) Marvel'da en sevdiğim karakter.

Okuduğunuz kitapların arasına sıkıştırabilirsiniz. Çok keyifliydi.

Filmlerini izlemeyi de unutmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=yh6W1JfEQsc
96 syf.
·Beğendi·9/10
Deadpool efsane bir kahramandır.Kendine has öldürme tekniği,esprili yanı okumaya tesvik ediyor.Öncelikle deadpool'u diğer kahramanlardan ayrı bir yere koyun.Onun akla hayale gelmeyecek güçleri diğer süper kahramanlardan farklı olmasını sağlıyor.Deadpool'u tanımak size çok şey katacaktır.Okumadan önce hakkında bilgi edinirseniz daha rahat edersiniz.Ayrıca filminin de yakında çıkacağını duydum.Fragmanına baktım güzel bir film olacak.
96 syf.
·Puan vermedi
Çizimler güzel fakat hikaye kaliteli değil, standart Deadpool trollüğü ve çizgi roman evreni sirandanligi daha iyi alternatifler illaki vardır bence uzak durun
96 syf.
·10/10
Hemen okunup biten bir kitaptı ama verdiği keyif çok uzun süre devam etti. Tabii ki Deadpool'un sorumsuzluğu, dikkatsizligi bazı trajedilere yol açıp üzdüyse de ardından gelen umursamazlıkla her şey tatlıya bağlandı diyebilirim. Garipti, güzeldi, hoştu
48 syf.
·7/10
Tam bir Deadpool tarzı olmuş. Mizah anlayışı gelişmiş. Basit ama çerez niyetine okunabilecek bir seridir. Ne, nereden geldi demeden oluveriyor.
96 syf.
·2 günde·8/10
eski geveze paralı askerimiz bu sefer zombielerin arasında. ama nedense gevezelikleri beni çok eğlendirmedi. ama zombi filmlere göndermeleriyle güzel. zombi filmleri seviyorsanız deneyiniz derim...
120 syf.
·Beğendi·8/10
Çok keyifli bir hikayeydi. Deadpool'un tarzı yine bildiğimiz gibi. Elime aldığım gibi bitirmeden bırakamadım. Deadpool seven herkes çok keyif alacaktır.
120 syf.
·Beğendi·8/10
Deadpool' lar içerisinde en keyiflisiydi. Yaşayan ölülerin dönüşü kitabını pek beğenmemiştim. Yani aradığım mizah yoktu ama bu kitap iyiydi, komikti, keyifli bir zaman geçirmemi sağladı. Tavsiye edilir. Arada bir çizgi roman okuyun yahu.
120 syf.
·7/10
Güzel bir deadpool macerası. Her zamanki gibi bol makara ile hasmını patates eden deadpool, gariban doktorları ve muhtemel carnage maktullerini ölümden kurtararak kahraman gibi kahraman olduğunu bir kez daha dosta düşmana gösteriyor. Yürü deadpool kim tutar seni.

Yazarın biyografisi

Adı:
Cullen Bunn
Unvan:
Çizgi-Roman Yazarı
Doğum:
Cape Fear, Kuzey Karolina, ABD, 1971

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 241 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 95 okur okuyacak.