Ferhan Köroğlu

Ferhan Köroğlu

YazarÇevirmen
7.9/10
43 Kişi
·
209
Okunma
·
1
Beğeni
·
1.092
Gösterim
"Çevrenizde sizin hayatınızı güzelleştirmek için ve farklı renkler katmak için ne çok küçük mucizeler var.Hepsi sizin çekim alanınızın içinde.Yeter ki görmesini bilin."
322 syf.
·1 günde·10/10
Küçükken ilk okuduğum ve bana kitap okuma sevgisini kazandıran kitap..Hala aynı heyecanla okuyorum. İçindeki umut dolu hikayelerle gerçekten yüreğinizi ısıtıcak..
322 syf.
·Beğendi·10/10
Hayattan muhteşem öyküler. Hepsi ayrı bir ders niteliğinde. Kesinlikle gecelek nesile aktarılması gereken kitaplardan. Eger bulursam diger serileride okuyacağım
390 syf.
·Puan vermedi
Öykü edebiyatta çok sevdiğim bir tür değil. Buna rağmen Tavuk Suyuna Çorba serisini sevmiştim. Hatta serinin bütün kitaplarını alacağım, hepsini okuyacağım, kütüphanemde duracaklar gibi düşüncelerim vardı ama gerçekleşmedi. Sanırım yaşın ilerlemesiyle beraber bu seriye olan ilgim de azaldı ama yine de evde birkaç tanesi olması ve sıkıldıkça, aklına geldikçe birkaç sayfa okunması güzel olur.
322 syf.
·Puan vermedi
Kısa ve ilgi çekici hikayeler içeren bir kitap.Bir solukta beğenerek okuyabilirsiniz.Özellikle yolculukta çok keyifli oluyor.Tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Ferhan Köroğlu
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 209 okur okudu.
  • 38 okur okuyacak.