Kate White

Kate White

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
koseli-arti
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
yildiz
7.4
14 Kişi
okuyor-dolu
33
Okunma
v3_begen_dolu
1
Beğeni
goz
898
Gösterim
Kitaplarını Satın Al
bilgi
Sponsorlu
Unvan
Amerikalı Yazar ve Dergi Editörü
Doğum
Glens Falls, New York, Amerika Birleşik Devletleri, 3 Eylül 1951
400 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Dikkat spoiler içerir. Oldukça güzel bir polisiye roman. Lake Warren, bir pazarlama strateji uzmanıdır ve o ara Advanced Tıp Merkezi için çalışmaktadır. Kocası Jack ile olan boşanma davasında kocası velayet davası açmıştır ve klinikteki Dr. Keaton ona kur yapmaktadır. Keaton'un evine gider ve onunla ilişkiye girer. Ama gece terasta uyandığında Keaton'un öldürüldüğünü fark eder ve hemen oradan kaçar. Eğer katil evde birinin olduğunu anladıysa kendisi de tehlikededir. Keaton Hemşire Maggie'ye anahtarını vermiştir ve katilin klinikten biri olma ihtimali ortaya çıkar. Bu arada tüp bebek tedavisi ile ilgili bir haber yapan Kit Archer ile görüşen Lake klinikteki bazı garip olayları araştırmaya başlar. Harry Klein, Kline, Hoss, Brie, Rory ve diğerleri de şüphelidir. Klinikte gerçekten embriyo çalındığını ve çocukların değiştirildiğini öğrenir ama tehlikededir. Acaba bu işten sağ salim kurtulabilecek midir? Kedisi Smokey'i bile kinle traş eden katil bu cinayetleri neden işlemiştir? Herkesten gizlediği bu ilişki yüzünden Lake çocuklarının velayetini kayıp mı edecektir? Keyifle bir solukta okunan bir roman.
kamera
Sus
kamera
Kate White
ucnokta_yatay-1
yildiz
7.4/10 · 33 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
400 syf.
·
7/10 puan
İnanılmaz güzel konu ve anlatımıyla bana Agatha Christie romanlarını hatırlattığını söyleyebilirim ana karaktere dahice yön veren yazar konuyu kotarmak konusunda da bir hayli başarı sağlamış ben layıkıyla beğendim.
kamera
Sus
kamera
Kate White
ucnokta_yatay-1
yildiz
7.4/10 · 33 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
400 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Boşanma davası nedeniyle zaten yeterince gergin ve kötü olan Lake'in hayatı çalıştığı klinikteki Dr. Keaton'ın cazibesine kapılıp onunla bir gece geçirmesi sonucunda iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Çünkü bu gecenin sonunda Keaton ölür. Ve katil artık Lake'in peşindedir. Her anne gibi önce çocuklarını düşünen Lake; çocuklarını korumak ve kaybetmemek için tek gecelik bu sırrı kendine saklamaya karar verir. Ve asıl hikaye bundan sonra başlar. Sürekli birilerinden şüphelenerek okuyacak, acaba bu mu? sorusu durmadan aklınızı kurcalayacak ve kendinizi hikayenin tam ortasında bulacaksınız. Aksiyonun bir an bile eksik olmadığı, ihanet, tutku ve gerilimin sizi oradan oraya sürüklediği bir hikaye.. Lake'in sırrı mı? Kim bilir belki açığa çıkmıştır, belki de hala bir sırdır.
kamera
Sus
kamera
Kate White
ucnokta_yatay-1
yildiz
7.4/10 · 33 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
;