Kevin Hogan

6.6/10
549 Kişi
2.549
Okunma
128
Beğeni
13,4bin
Görüntülenme

Hakkında

Kevin Hogan, Amerikalı yazar, beden dili uzmanı ve motivasyon konuşmacısı. Yaklaşık 19 kitabı bulunmaktadır. Dünya çapında daha çok, best-seller kitabı "Başkalarını sizin gibi düşünmeye nasıl ikna edersiniz?" ile tanınır. ABD'nin önde gelen beden dili uzmanlarından birisi olarak görülmektedir. 20 yıldan uzun süredir beden dilini akademik açıdan incelemekte olan Kevin, beden dilinin ve sözel ötesi iletişimin pratik, gerçek yaşam uygulamaları üzerine çalışmaktadır. Geçen on sene boyunca ABC, Fox, BBC, The New York Times, The New York Post gibi şirketlerde ve düzinelerce ünlü dergide (Forbes, Investors Business Daily, InTouch, First for Women, Success!, ve Cosmopolitan) beden dili uzmanı olarak çalışmıştır.
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Chicago, İllinois, Usa, 4 Kasım 1961

Okurlar

128 okur beğendi.
2.549 okur okudu.
148 okur okuyor.
1.450 okur okuyacak.
122 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
“İnsanlar ne kadar önemsediğinizi bilene kadar ne kadar bildiğinizi önemsemezler”
Reklam
KADINLAR, türümümüzün İLİŞKİ ODAKLI iletişimcileridir. Erkekler genelde görev ve sonuç odaklı taraftır. Kadınlar ilişki kurmaya ve önemsedikleriyle samimi iletişim kurmaya odaklanırlar.
Onlarca yıldır yapılan çalışmalar insanların zevkten çok acıyla motive olduklarını gösteriyor
"İki insanın birbiriyle karşılaşması kadere, tanıştıktan sonra yanyana kalması onların gayretine bağlı."
Kevin Hogan
Kevin Hogan
Reklam
İki insanın birbiriyle karşılaşması kadere, tanıştıktan sonra yan yana kalmaları ise onların gayretine bağlı.
Kevin Hogan
Kevin Hogan

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
248 syf.
8/10 puan verdi
·
3 günde okudu
Düşünmeyi sevdiğimiz kararlar verdiğimizde seçenekleri dikkatlice tartarız tüm olasılıklara bakarız ve gerçeklerin rasyonel bir incelemesine dayanarak en iyi seçimi yaparız. Ama gerçekte, karar vermemizin çoğu, farkında bile olmadığımız duygulara dayalı olarak bilinçaltı bir düzeyde gerçekleşir. Bu bilinçaltı duygularını anlamak ve yönetmek, ikna
Gizli İkna Taktikleri
Gizli İkna TaktikleriKevin Hogan · Yakamoz Yayınevi · 2007520 okunma
248 syf.
·
Puan vermedi
·
3 günde okudu
Merhaba arkadaşlar ; Gizli İkna Taktikleri 'ni aslında tamamen kitabın isminin büyüsüne kapılarak okumaya karar verdim. İtiraf ediyorum ara ara "Allasen Elif ne demeye okuyorsun bu kitabı " dediğim bölümler oldu. :)) ama gene de pişman değilim. Kitap satış ve pazarlama alanında olanlara ikna önerilerinde bulunuyor gibi gözükse de, hepimiz hayatımızın belli dönemlerinde ve hatta günlük yaşantımızda bile birilerini ikna etmeye veya sabit düşüncelerini değiştirme gereği duymuyor muyuz? Hee işte tam da bu noktada bu kitabın yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Mesela benim zaman zaman ikna etmek zorunda olduğum inatçı miniklerim olabiliyor. :) Bu kitaptan faydalanacağımı düşündüğüm bazı öneriler edindim. Okurken sıkılacağınızı düşünmediğim, hatta verdiği örneklerle merakla okuyabileceğiniz bir kitap bile olabilir. Keyifli okumalar. :))
Gizli İkna Taktikleri
Gizli İkna TaktikleriKevin Hogan · Yakamoz Yayınevi · 2007520 okunma
296 syf.
8/10 puan verdi
·
Beğendi
·
6 günde okudu
merhaba 1000k; kitaplıkta aylardır duran bir kitaptı, açıkçası okumayı düşünmüyordum ama bir kez daha anladım ki kitaplara ön yargıyla bakılması pek iyi değilmiş. Kitap; İnsanları kendini daha iyi bir şekilde ifade etmesini ve karşınızdaki kişinin değerlerini öğrenmede çok iyi, ayrıca günlük hayatta, iş görüşmesinde, arkadaşlık ilişkilerinde ve bir çok yerde insan hayatını kolaylaştırabilen bir kitap. Tavsiye ederim, İyi okumalar...:)
Başkalarını Sizin Gibi Düşünmeye Nasıl İkna Edersiniz?
Başkalarını Sizin Gibi Düşünmeye Nasıl İkna Edersiniz?Kevin Hogan · Yakamoz Yayınevi · 2013101 okunma