3 Saniyede Karşınızdaki İnsanı Nasıl Anlarsınız? (cep Boy)

6,8/10  (4 Oy) · 
20 okunma  · 
2 beğeni  · 
823 gösterim
Bir ortama girdiğinizde; insanların zihnini okumak istemez misiniz? Sizden gerçekten hoşlandılar mı?

Size söyledikleri doğru mu? Ya da Onlara ve etraflarındaki şeylere bakarak, ne tür insanlar olduklarını anlamak istemez misiniz? Ve belki de en önemlisi; Başkaları üzerinde doğru ve en iyi izlenimi uyandırmak istemez misiniz? Özellikle de onlarla ilk karşılaştığınızda...

"İnsanların beden hareketleri tipik olarak bilinçaltı tarafından kontrol edildiğinden, izlediğiniz kişi gönderdiği mesajın farkında olmayabilir; hatta bilinç seviyesinde o mesajı gönderdiğini kabul etmeyebilir de! Genel olarak iletişimde bu kadar sorun yaşanmasının nedenlerinden biri de budur; insanların otomatik pilota bağlı hâlde yaşıyor olması..."

Bu kitapla, hayatınızın her alanındaki iletişimle ilgili sorunlarınızı çözebileceksiniz... Bilhassa hayatını iletişim kurarak kazananlara sözsüz iletişimin gücünü keşfetmelerini şiddetle öneririz.

Yazdığı kitaplarla satış rekorları kıran etkileme ve iletişim sanatının duayeni Kevin Hogan, bu kez de sözsüz iletişimin sırlarını okurlarıyla paylaşıyor...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  240
 • ISBN:
  9786053841173
 • Çeviri:
  Selim Yeniçeri
 • Yayınevi:
  Yakamoz Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Nesep Kaplan 
23 May 2016 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Pazarlama yeteneğini ve insan ilişkilerini geliştirmek isteyenler için çok iyi bir kaynak. Okuması ve anlaması kolay.Günlük hayatta işinize yarayabilecek insaları daha iyi anlayabilecek bilgiler veriyor ve kadınlar ile erkekler arasındaki farkları biraz daha anlamanıza yardımcı oluyor. Artık herkesi 3 saniyede anlayabiliyorum :)